#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Mujer Zorro de nueve Colas · Mag / Assassí

ANúm. 38 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Precisión
Runes +
52,1 % WR · 67,3 % PR · 57,4 k
Cometa arcano
67,3 %52,1 %
Toque de muerte ígnea
23,9 %49,5 %
Tensión del saqueador de tormentas
5,0 %52,7 %
Electrocutar
1,9 %47,1 %
Lluvia de cuchillas
1,4 %45,9 %
Reverberacción
0,4 %48,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,7 · p75 4,3
Antorcha de fuego negromin 12,5 · p75 11,7
Eco de Ludenmin 18,6 · p75 17,5
Maldición sanguinolentamin 24,2 · p75 22,853,5 % WR · 52,5 % PR · 44,7 k
52,6 % WR · 25,5 % PR · 21,8 k
46,6 % WR · 17,6 % PR · 15 k
50,5 % WR · 57,8 % PR · 49,2 k
51,1 % WR · 33,8 % PR · 28,8 k
49,2 % WR · 62,5 % PR · 53,2 k
49,1 % WR · 30,0 % PR · 25,6 k
Botas de hechicero58,1 %50,9 %
Botas del lanzahechizos21,7 %54,9 %
Lucidez carmesí16,2 %51,3 %03
50,8 % WR · 69,2 % PR · 59 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Ahri pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,7 % | 12,6 % | 23,4 % |
| 26.16 | 46,6 % | 14,2 % | 9,0 % |
| 26.17 | 48,2 % | 11,3 % | 17,3 % |
| 26.18 | 46,9 % | 12,9 % | 29,9 % |
| 26.19 | 47,4 % | 9,9 % | 13,1 % |
| 26.20 | 47,6 % | 9,9 % | 12,1 % |
| 26.21 | 47,3 % | 12,8 % | 26,5 % |
| 26.22 | 47,4 % | 13,1 % | 33,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Ahri a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,0 | 64,4 | 3.325 | 8,6 |
| 15 | 93,3 | 105,4 | 5.372 | 11,0 |
| 20 | 131,6 | 148,8 | 7.733 | 12,8 |
| 30 | 208,6 | 235,8 | 13.270 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Ahri aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli