#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Hija de la Oscuridad · Mag / Suport

BNúm. 49 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Dominación
Runes +
48,6 % WR · 72,9 % PR · 3,1 k
Invocar a Aery
72,9 %48,6 %
Toque de muerte ígnea
14,8 %51,6 %
Invocar a Aery
8,6 %50,8 %
Cosecha oscura
2,7 %48,5 %
Cosecha oscura
0,4 %49,4 %
Primer golpe
0,4 %49,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,8 · p75 4,4
Eco de Ludenmin 12,3 · p75 11,5
Antorcha de fuego negromin 18,5 · p75 17,4
Florescencia sepulcralmin 24,2 · p75 22,849,6 % WR · 67,7 % PR · 2,9 k
50,7 % WR · 20,8 % PR · 882
51,4 % WR · 9,2 % PR · 390
52,2 % WR · 58,9 % PR · 2,5 k
50,0 % WR · 32,9 % PR · 1,4 k
53,7 % WR · 53,8 % PR · 2,3 k
49,8 % WR · 36,9 % PR · 1,6 k
Botas del lanzahechizos61,4 %50,2 %
Botas de hechicero18,7 %48,0 %
Botas jonias de la lucidez16,0 %49,1 %03
51,2 % WR · 61,1 % PR · 2,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Annie pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 51,0 % | 0,7 % | 1,5 % |
| 16.16 | 49,6 % | 0,7 % | 1,1 % |
| 16.17 | 50,2 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 16.18 | 50,8 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 16.19 | 51,0 % | 0,6 % | 1,7 % |
| 16.20 | 48,9 % | 0,7 % | 0,6 % |
| 16.21 | 50,2 % | 0,7 % | 0,8 % |
| 16.22 | 50,3 % | 0,7 % | 0,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Annie a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,4 | 67,1 | 3.375 | 8,6 |
| 15 | 97,2 | 109,8 | 5.454 | 11,0 |
| 20 | 137,1 | 155,0 | 7.848 | 12,8 |
| 30 | 217,3 | 245,6 | 13.453 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Annie aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli