#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Bruja entre Mundos · Mag / Assassí

S+Núm. 2 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Precisión
Runes +
50,3 % WR · 56,9 % PR · 50,8 k
Cometa arcano
56,9 %50,3 %
Tensión del saqueador de tormentas
19,8 %47,6 %
Cometa arcano
17,3 %48,2 %
Lluvia de cuchillas
4,3 %52,1 %
Electrocutar
1,1 %47,6 %
Tensión del saqueador de tormentas
0,5 %47,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,8 · p75 4,4
Eco de Ludenmin 12,2 · p75 11,4
Antorcha de fuego negromin 18,3 · p75 17,3
Morellonomicónmin 23,7 · p75 22,448,8 % WR · 45,0 % PR · 40,2 k
52,4 % WR · 37,8 % PR · 33,7 k
49,0 % WR · 13,8 % PR · 12,3 k
51,0 % WR · 63,5 % PR · 56,7 k
46,3 % WR · 29,2 % PR · 26,1 k
47,6 % WR · 49,5 % PR · 44,2 k
53,6 % WR · 40,4 % PR · 36,1 k
Botas de hechicero62,7 %50,9 %
Botas del lanzahechizos22,8 %48,8 %
Lucidez carmesí11,6 %45,7 %03
49,9 % WR · 46,1 % PR · 41,2 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Aurora pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 53,2 % | 17,2 % | 44,2 % |
| 16.16 | 52,4 % | 13,4 % | 22,4 % |
| 16.17 | 51,7 % | 15,5 % | 28,2 % |
| 16.18 | 53,1 % | 13,6 % | 28,0 % |
| 16.19 | 52,6 % | 15,7 % | 21,9 % |
| 16.20 | 51,6 % | 15,5 % | 25,6 % |
| 16.21 | 53,1 % | 13,4 % | 10,4 % |
| 16.22 | 52,4 % | 13,7 % | 8,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Aurora a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,2 | 69,1 | 3.413 | 8,6 |
| 15 | 100,2 | 113,2 | 5.516 | 11,0 |
| 20 | 141,3 | 159,7 | 7.936 | 12,8 |
| 30 | 224,0 | 253,1 | 13.592 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Aurora aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli