#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Coloso · Tanc / Mag

ANúm. 16 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
48,1 % WR · 71,9 % PR · 7,7 k
Protector
71,9 %48,1 %
Reverberacción
13,1 %52,8 %
Reverberacción
8,4 %50,0 %
Libro de hechizos
3,8 %48,1 %
Primer golpe
1,9 %49,4 %
Pies veloces
0,8 %49,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Trituradoras encadenadasmin 5,6 · p75 5,2
Medallón de los Solari de Hierromin 11,8 · p75 11,1
Convergencia de Zekemin 17,0 · p75 16,0
Jak'Sho el Proteicomin 23,5 · p75 22,254,6 % WR · 53,1 % PR · 5,7 k
44,9 % WR · 31,7 % PR · 3,4 k
51,1 % WR · 12,2 % PR · 1,3 k
48,9 % WR · 59,9 % PR · 6,4 k
45,7 % WR · 32,1 % PR · 3,5 k
49,4 % WR · 52,3 % PR · 5,6 k
49,8 % WR · 38,2 % PR · 4,1 k
Trituradoras encadenadas51,5 %47,0 %
Botas de mercurio25,3 %48,0 %
Avance blindado18,5 %50,5 %03
50,1 % WR · 58,9 % PR · 6,3 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Galio pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 50,7 % | 1,6 % | 1,8 % |
| 16.16 | 51,3 % | 1,6 % | 1,8 % |
| 16.17 | 50,7 % | 1,7 % | 3,8 % |
| 16.18 | 50,9 % | 1,8 % | 0,8 % |
| 16.19 | 49,9 % | 1,5 % | 3,2 % |
| 16.20 | 50,9 % | 1,5 % | 3,3 % |
| 16.21 | 50,7 % | 1,4 % | 3,6 % |
| 16.22 | 51,6 % | 1,7 % | 0,9 % |
06
CS mitjà de qui juga Galio a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 53,3 | 60,2 | 3.247 | 8,6 |
| 15 | 87,2 | 98,5 | 5.245 | 11,0 |
| 20 | 123,0 | 139,0 | 7.552 | 12,8 |
| 30 | 195,0 | 220,4 | 12.984 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Galio aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli