#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Poder de Demacia · Lluitador / Tanc

CNúm. 67 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
50,9 % WR · 69,9 % PR · 7,9 k
Ataque intensificado
69,9 %50,9 %
Pies veloces
20,6 %48,1 %
Conquistador
6,0 %45,0 %
Garras del inmortal
2,3 %47,8 %
Garras del inmortal
0,7 %45,9 %
Conquistador
0,4 %50,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Senda inmortalmin 5,1 · p75 4,7
Experimento de hexarmaduramin 13,4 · p75 12,6
Fuerza de trinidadmin 20,7 · p75 19,6
Cuchilla negramin 26,4 · p75 24,951,4 % WR · 52,2 % PR · 5,9 k
50,6 % WR · 31,8 % PR · 3,6 k
49,5 % WR · 12,8 % PR · 1,4 k
49,0 % WR · 63,6 % PR · 7,2 k
48,5 % WR · 29,1 % PR · 3,3 k
52,6 % WR · 56,2 % PR · 6,3 k
49,2 % WR · 35,0 % PR · 4 k
Senda inmortal68,5 %47,0 %
Lucidez carmesí19,4 %51,7 %
Grebas codiciosas9,8 %48,1 %03
51,5 % WR · 53,5 % PR · 6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Garen pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,2 % | 1,9 % | 0,6 % |
| 26.16 | 48,7 % | 1,5 % | 1,9 % |
| 26.17 | 49,3 % | 1,8 % | 4,4 % |
| 26.18 | 49,9 % | 1,7 % | 4,2 % |
| 26.19 | 48,2 % | 1,6 % | 1,1 % |
| 26.20 | 48,5 % | 1,9 % | 3,6 % |
| 26.21 | 47,7 % | 1,6 % | 3,8 % |
| 26.22 | 47,5 % | 1,7 % | 3,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Garen a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 53,5 | 60,4 | 3.252 | 8,6 |
| 15 | 87,6 | 98,9 | 5.252 | 11,0 |
| 20 | 123,5 | 139,6 | 7.563 | 12,8 |
| 30 | 195,8 | 221,3 | 13.000 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Garen aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli