#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Forajido · Tirador

CNúm. 37 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
48,8 % WR · 47,7 % PR · 5,2 k
Ataque intensificado
47,7 %48,8 %
Compás letal
28,7 %52,4 %
Conquistador
15,0 %49,2 %
Primer golpe
4,9 %48,0 %
Mejora glacial
2,4 %47,0 %
Cometa arcano
1,1 %49,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 5,2 · p75 4,8
Flechas de los Yun Talmin 13,7 · p75 12,8
Navaja de asaltomin 20,8 · p75 19,6
Huracán de Runaanmin 25,9 · p75 24,451,2 % WR · 48,1 % PR · 5,3 k
47,4 % WR · 36,6 % PR · 4 k
53,4 % WR · 12,3 % PR · 1,3 k
49,6 % WR · 53,0 % PR · 5,8 k
52,6 % WR · 37,6 % PR · 4,1 k
49,3 % WR · 64,7 % PR · 7,1 k
51,6 % WR · 28,3 % PR · 3,1 k
Grebas de berserker65,6 %49,3 %
Grebas codiciosas24,3 %51,1 %
Senda inmortal8,1 %54,7 %03
49,3 % WR · 67,0 % PR · 7,3 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Graves pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 47,9 % | 2,0 % | 3,2 % |
| 16.16 | 48,8 % | 2,0 % | 0,7 % |
| 16.17 | 48,3 % | 2,2 % | 4,1 % |
| 16.18 | 48,0 % | 2,0 % | 1,8 % |
| 16.19 | 48,5 % | 1,7 % | 1,5 % |
| 16.20 | 46,6 % | 2,1 % | 2,5 % |
| 16.21 | 47,6 % | 1,9 % | 1,1 % |
| 16.22 | 48,6 % | 1,7 % | 1,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Graves a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 50,4 | 57,0 | 3.187 | 8,6 |
| 15 | 82,5 | 93,2 | 5.146 | 11,0 |
| 20 | 116,4 | 131,6 | 7.413 | 12,8 |
| 30 | 184,5 | 208,5 | 12.763 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Graves aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli