#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Danza de las Cuchillas · Lluitador / Assassí

SNúm. 8 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
50,2 % WR · 70,1 % PR · 58,7 k
Compás letal
70,1 %50,2 %
Ataque intensificado
17,4 %52,4 %
Pies veloces
6,8 %50,2 %
Reverberacción
3,4 %53,3 %
Reverberacción
1,3 %47,0 %
Compás letal
0,8 %50,9 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas codiciosasmin 5,0 · p75 4,6
Cuchilla negramin 13,1 · p75 12,3
Fuerza de trinidadmin 20,3 · p75 19,1
Mecanoespada punkimin 25,8 · p75 24,451,5 % WR · 67,1 % PR · 56,2 k
53,3 % WR · 18,2 % PR · 15,2 k
45,4 % WR · 11,8 % PR · 9,9 k
47,2 % WR · 64,6 % PR · 54,1 k
52,7 % WR · 28,3 % PR · 23,7 k
51,4 % WR · 55,5 % PR · 46,4 k
50,6 % WR · 35,6 % PR · 29,9 k
Grebas codiciosas51,1 %48,6 %
Lucidez carmesí29,0 %53,3 %
Senda inmortal15,9 %45,7 %03
53,1 % WR · 50,7 % PR · 42,4 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Irelia pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,0 % | 11,7 % | 27,1 % |
| 26.16 | 50,2 % | 13,4 % | 11,9 % |
| 26.17 | 51,2 % | 15,1 % | 9,6 % |
| 26.18 | 51,4 % | 12,8 % | 22,4 % |
| 26.19 | 49,6 % | 14,5 % | 22,4 % |
| 26.20 | 49,9 % | 14,3 % | 33,7 % |
| 26.21 | 50,5 % | 12,6 % | 20,9 % |
| 26.22 | 50,1 % | 12,9 % | 17,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Irelia a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,0 | 65,5 | 3.345 | 8,6 |
| 15 | 94,9 | 107,2 | 5.405 | 11,0 |
| 20 | 133,8 | 151,2 | 7.779 | 12,8 |
| 30 | 212,1 | 239,7 | 13.343 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Irelia aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli