#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Iluminada · Mag / Suport

ANúm. 29 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Valor
Runes +
50,8 % WR · 49,2 % PR · 4,9 k
Tensión del saqueador de tormentas
49,2 %50,8 %
Invocar a Aery
35,7 %48,8 %
Cometa arcano
7,3 %49,3 %
Electrocutar
3,9 %48,7 %
Lluvia de cuchillas
2,2 %47,5 %
Libro de hechizos
1,3 %49,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,8 · p75 4,4
Maldición sanguinolentamin 12,9 · p75 12,1
Antorcha de fuego negromin 19,1 · p75 18,0
Mandato imperialmin 23,8 · p75 22,549,3 % WR · 50,2 % PR · 5 k
51,3 % WR · 24,2 % PR · 2,4 k
49,6 % WR · 20,5 % PR · 2 k
49,9 % WR · 72,2 % PR · 7,1 k
51,4 % WR · 22,2 % PR · 2,2 k
50,9 % WR · 71,8 % PR · 7,1 k
48,6 % WR · 22,6 % PR · 2,2 k
Botas del lanzahechizos59,9 %51,0 %
Botas de hechicero21,7 %47,3 %
Botas jonias de la lucidez14,7 %44,4 %03
51,5 % WR · 52,4 % PR · 5,2 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Karma pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 51,6 % | 1,9 % | 2,9 % |
| 16.16 | 51,3 % | 1,8 % | 4,8 % |
| 16.17 | 51,4 % | 1,5 % | 0,8 % |
| 16.18 | 51,7 % | 1,8 % | 5,3 % |
| 16.19 | 50,9 % | 1,5 % | 3,9 % |
| 16.20 | 51,2 % | 1,9 % | 4,8 % |
| 16.21 | 52,8 % | 1,7 % | 7,6 % |
| 16.22 | 51,2 % | 1,5 % | 3,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Karma a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 54,7 | 61,8 | 3.276 | 8,6 |
| 15 | 89,5 | 101,1 | 5.292 | 11,0 |
| 20 | 126,3 | 142,7 | 7.620 | 12,8 |
| 30 | 200,1 | 226,1 | 13.091 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Karma aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli