#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Caminante del Vacío · Assassí / Mag

S+Núm. 3 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Dominación
Brujería
Runes +
49,6 % WR · 50,9 % PR · 46 k
Cosecha oscura
50,9 %49,6 %
Electrocutar
24,8 %48,0 %
Electrocutar
15,3 %48,0 %
Compás letal
5,9 %46,9 %
Pies veloces
2,3 %47,3 %
Primer golpe
0,7 %46,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada largamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 4,0 · p75 3,7
Guja sombríamin 11,9 · p75 11,1
Rencor de Seryldamin 18,5 · p75 17,5
Cuchilla negramin 24,2 · p75 22,948,3 % WR · 60,5 % PR · 54,7 k
49,0 % WR · 20,9 % PR · 18,9 k
49,3 % WR · 14,8 % PR · 13,4 k
51,1 % WR · 59,6 % PR · 53,8 k
55,4 % WR · 32,4 % PR · 29,2 k
49,4 % WR · 58,3 % PR · 52,7 k
50,6 % WR · 33,4 % PR · 30,1 k
Lucidez carmesí68,7 %48,3 %
Botas jonias de la lucidez25,1 %50,9 %03
54,3 % WR · 55,3 % PR · 50 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Kassadin pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,3 % | 16,4 % | 33,7 % |
| 26.16 | 52,9 % | 18,7 % | 43,6 % |
| 26.17 | 51,7 % | 14,5 % | 29,2 % |
| 26.18 | 50,7 % | 17,9 % | 37,8 % |
| 26.19 | 51,8 % | 13,7 % | 11,0 % |
| 26.20 | 52,9 % | 15,8 % | 16,4 % |
| 26.21 | 51,7 % | 13,5 % | 24,1 % |
| 26.22 | 52,1 % | 13,9 % | 12,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Kassadin a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,9 | 66,5 | 3.365 | 8,6 |
| 15 | 96,4 | 108,9 | 5.437 | 11,0 |
| 20 | 136,0 | 153,7 | 7.824 | 12,8 |
| 30 | 215,6 | 243,6 | 13.415 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Kassadin aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli