#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Corazón de la Tempestad · Mag

ANúm. 39 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Valor
Runes +
46,7 % WR · 72,0 % PR · 3,6 k
Toque de muerte ígnea
72,0 %46,7 %
Tensión del saqueador de tormentas
13,0 %45,8 %
Tensión del saqueador de tormentas
7,2 %50,5 %
Lluvia de cuchillas
4,5 %46,7 %
Lluvia de cuchillas
2,4 %46,0 %
Reverberacción
0,7 %47,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Sello oscuromin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,8 · p75 4,4
Maldición sanguinolentamin 12,9 · p75 12,1
Florescencia sepulcralmin 19,6 · p75 18,4
Ecos de Heliamin 23,8 · p75 22,550,2 % WR · 63,5 % PR · 3,2 k
50,3 % WR · 18,4 % PR · 920
46,0 % WR · 14,5 % PR · 727
47,6 % WR · 60,5 % PR · 3 k
50,8 % WR · 31,6 % PR · 1,6 k
49,8 % WR · 66,8 % PR · 3,3 k
48,4 % WR · 26,6 % PR · 1,3 k
Botas del lanzahechizos68,8 %53,4 %
Botas de hechicero22,5 %49,9 %
Lucidez carmesí7,0 %49,4 %03
47,2 % WR · 59,4 % PR · 3 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Kennen pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,7 % | 0,8 % | 1,4 % |
| 26.16 | 50,6 % | 0,8 % | 1,0 % |
| 26.17 | 50,9 % | 0,8 % | 1,9 % |
| 26.18 | 50,5 % | 0,8 % | 0,6 % |
| 26.19 | 51,9 % | 0,7 % | 2,4 % |
| 26.20 | 51,3 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 26.21 | 50,7 % | 0,8 % | 1,1 % |
| 26.22 | 50,8 % | 0,8 % | 0,3 % |
06
CS mitjà de qui juga Kennen a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 54,6 | 61,7 | 3.274 | 8,6 |
| 15 | 89,3 | 100,9 | 5.289 | 11,0 |
| 20 | 126,0 | 142,4 | 7.615 | 12,8 |
| 30 | 199,7 | 225,7 | 13.083 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Kennen aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli