#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Hada Hechicera · Suport / Mag

CNúm. 34 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
55,7 % WR · 67,4 % PR · 2,1 k
Protector
67,4 %55,7 %
Garras del inmortal
20,7 %53,0 %
Protector
6,4 %47,6 %
Cometa arcano
3,1 %49,4 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,3 %48,6 %
Reverberacción
0,9 %47,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,2 · p75 15,2
Promesa de caballeromin 21,4 · p75 20,148,7 % WR · 68,6 % PR · 2,1 k
48,5 % WR · 14,3 % PR · 448
51,0 % WR · 13,7 % PR · 427
50,1 % WR · 70,1 % PR · 2,2 k
55,2 % WR · 24,0 % PR · 749
50,3 % WR · 80,0 % PR · 2,5 k
Lucidez carmesí48,8 %49,5 %
Botas jonias de la lucidez40,9 %48,5 %03
46,5 % WR · 71,2 % PR · 2,2 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Lulu pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,6 % | 0,5 % | 0,5 % |
| 26.16 | 48,0 % | 0,5 % | 0,3 % |
| 26.17 | 47,9 % | 0,5 % | 0,1 % |
| 26.18 | 47,6 % | 0,5 % | 0,6 % |
| 26.19 | 48,8 % | 0,5 % | 0,9 % |
| 26.20 | 47,9 % | 0,5 % | 0,4 % |
| 26.21 | 46,5 % | 0,5 % | 0,3 % |
| 26.22 | 48,5 % | 0,5 % | 0,9 % |
06
CS mitjà de qui juga Lulu a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,9 | 13,5 | 3.329 | 8,1 |
| 15 | 19,0 | 21,4 | 5.236 | 10,3 |
| 20 | 26,0 | 29,4 | 7.414 | 11,9 |
| 30 | 40,0 | 45,2 | 12.579 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Lulu aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli