#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Treant Retorcido · Tanc / Suport

S+Núm. 5 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
51,5 % WR · 46,3 % PR · 16,1 k
Protector
46,3 %51,5 %
Reverberacción
32,9 %49,1 %
Protector
14,0 %47,1 %
Libro de hechizos
3,6 %49,5 %
Mejora glacial
1,7 %49,8 %
Conquistador
1,2 %46,9 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Trituradoras encadenadasmin 5,5 · p75 5,1
Medallón de los Solari de Hierromin 11,7 · p75 10,9
Bandlemusamin 17,1 · p75 16,0
Convergencia de Zekemin 21,5 · p75 20,348,2 % WR · 62,2 % PR · 21,6 k
45,2 % WR · 18,8 % PR · 6,5 k
48,3 % WR · 15,2 % PR · 5,3 k
51,6 % WR · 48,3 % PR · 16,8 k
48,5 % WR · 41,4 % PR · 14,4 k
50,9 % WR · 70,5 % PR · 24,5 k
48,3 % WR · 23,6 % PR · 8,2 k
Trituradoras encadenadas58,4 %48,9 %
Botas de mercurio27,9 %51,0 %
Botas blindadas11,0 %48,3 %03
44,6 % WR · 58,1 % PR · 20,2 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Maokai pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,9 % | 5,4 % | 5,5 % |
| 26.16 | 52,0 % | 5,3 % | 5,1 % |
| 26.17 | 52,8 % | 6,0 % | 10,0 % |
| 26.18 | 52,5 % | 5,9 % | 9,4 % |
| 26.19 | 52,5 % | 6,7 % | 12,0 % |
| 26.20 | 52,4 % | 4,7 % | 15,6 % |
| 26.21 | 51,7 % | 6,1 % | 7,3 % |
| 26.22 | 52,2 % | 5,3 % | 10,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Maokai a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,6 | 62,9 | 3.296 | 8,6 |
| 15 | 91,0 | 102,9 | 5.325 | 11,0 |
| 20 | 128,5 | 145,2 | 7.666 | 12,8 |
| 30 | 203,6 | 230,1 | 13.164 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Maokai aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli