#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Llama Serena · Suport / Mag

ANúm. 14 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
49,5 % WR · 47,7 % PR · 3,4 k
Garras del inmortal
47,7 %49,5 %
Protector
30,9 %49,6 %
Garras del inmortal
12,8 %50,2 %
Invocar a Aery
5,9 %50,6 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,8 %47,4 %
Reverberacción
0,7 %47,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,9 · p75 3,5
Ecos de Heliamin 10,7 · p75 9,9
Renovación de piedra lunarmin 16,3 · p75 15,3
Promesa de caballeromin 21,4 · p75 20,146,9 % WR · 51,3 % PR · 3,7 k
50,6 % WR · 22,7 % PR · 1,6 k
49,7 % WR · 20,8 % PR · 1,5 k
52,1 % WR · 74,0 % PR · 5,3 k
50,1 % WR · 20,8 % PR · 1,5 k
50,6 % WR · 80,0 % PR · 5,8 k
Botas jonias de la lucidez52,9 %43,6 %
Lucidez carmesí37,7 %51,2 %03
49,5 % WR · 71,6 % PR · 5,2 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Milio pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,0 % | 1,3 % | 4,1 % |
| 26.16 | 51,9 % | 1,2 % | 3,6 % |
| 26.17 | 51,8 % | 1,3 % | 2,4 % |
| 26.18 | 51,9 % | 1,3 % | 2,2 % |
| 26.19 | 51,0 % | 1,2 % | 0,9 % |
| 26.20 | 51,1 % | 1,2 % | 2,8 % |
| 26.21 | 52,4 % | 1,1 % | 4,6 % |
| 26.22 | 51,5 % | 1,1 % | 1,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Milio a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,3 | 12,8 | 3.316 | 8,1 |
| 15 | 18,0 | 20,3 | 5.215 | 10,3 |
| 20 | 24,6 | 27,8 | 7.385 | 11,9 |
| 30 | 37,9 | 42,8 | 12.534 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Milio aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli