#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Invocadora de Mareas · Suport / Mag

BNúm. 20 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
50,1 % WR · 72,6 % PR · 7,5 k
Garras del inmortal
72,6 %50,1 %
Protector
13,0 %49,0 %
Protector
10,4 %51,0 %
Cometa arcano
1,9 %45,3 %
Toque de muerte ígnea
1,0 %50,9 %
Garras del inmortal
0,8 %50,7 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,9 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,7 · p75 9,9
Bastón de aguas fluidasmin 16,4 · p75 15,4
Promesa de caballeromin 21,6 · p75 20,351,3 % WR · 74,0 % PR · 7,6 k
46,4 % WR · 16,8 % PR · 1,7 k
49,1 % WR · 7,4 % PR · 759
48,1 % WR · 52,9 % PR · 5,5 k
52,3 % WR · 37,7 % PR · 3,9 k
52,8 % WR · 80,0 % PR · 8,3 k
Lucidez carmesí45,9 %53,9 %
Botas jonias de la lucidez43,3 %48,2 %03
49,6 % WR · 56,1 % PR · 5,8 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Nami pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 49,4 % | 1,4 % | 2,4 % |
| 16.16 | 49,7 % | 1,4 % | 1,8 % |
| 16.17 | 48,9 % | 1,7 % | 2,1 % |
| 16.18 | 49,8 % | 1,6 % | 1,5 % |
| 16.19 | 50,1 % | 1,5 % | 0,5 % |
| 16.20 | 50,0 % | 1,7 % | 4,0 % |
| 16.21 | 49,6 % | 1,4 % | 3,8 % |
| 16.22 | 50,0 % | 1,6 % | 0,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Nami a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,0 | 12,4 | 3.309 | 8,1 |
| 15 | 17,5 | 19,8 | 5.205 | 10,3 |
| 20 | 24,0 | 27,1 | 7.371 | 11,9 |
| 30 | 36,9 | 41,7 | 12.513 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Nami aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli