#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Pesadilla Eterna · Lluitador / Assassí

BNúm. 30 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Valor
Runes +
51,1 % WR · 52,5 % PR · 1,7 k
Pies veloces
52,5 %51,1 %
Conquistador
24,1 %50,3 %
Compás letal
16,5 %50,0 %
Reverberacción
3,9 %50,0 %
Protector
1,4 %48,7 %
Compás letal
1,3 %45,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,6 · p75 4,2
Experimento de hexarmaduramin 13,3 · p75 12,5
Firmamento desgarradomin 20,3 · p75 19,2
Mecanoespada punkimin 26,2 · p75 24,749,6 % WR · 62,3 % PR · 2 k
49,3 % WR · 20,1 % PR · 652
45,4 % WR · 14,1 % PR · 458
51,8 % WR · 46,4 % PR · 1,5 k
49,9 % WR · 42,9 % PR · 1,4 k
45,3 % WR · 62,3 % PR · 2 k
51,0 % WR · 30,2 % PR · 980
Botas jonias de la lucidez51,0 %50,9 %
Senda inmortal26,8 %53,1 %
Grebas codiciosas17,8 %45,9 %03
51,2 % WR · 69,1 % PR · 2,2 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Nocturne pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,1 % | 0,5 % | 2,8 % |
| 26.16 | 52,8 % | 0,5 % | 5,3 % |
| 26.17 | 52,6 % | 0,5 % | 4,4 % |
| 26.18 | 52,7 % | 0,5 % | 4,2 % |
| 26.19 | 52,1 % | 0,5 % | 2,9 % |
| 26.20 | 51,4 % | 0,5 % | 0,2 % |
| 26.21 | 51,7 % | 0,5 % | 1,7 % |
| 26.22 | 51,1 % | 0,5 % | 0,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Nocturne a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 48,8 | 55,1 | 3.153 | 8,6 |
| 15 | 79,9 | 90,3 | 5.090 | 11,0 |
| 20 | 112,7 | 127,3 | 7.335 | 12,8 |
| 30 | 178,6 | 201,8 | 12.639 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Nocturne aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli