#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
Las Llamas de la Forja · Tanc

ANúm. 18 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
52,1 % WR · 47,9 % PR · 8,3 k
Garras del inmortal
47,9 %52,1 %
Protector
35,5 %46,4 %
Reverberacción
10,2 %49,1 %
Primer golpe
3,1 %47,2 %
Libro de hechizos
2,1 %47,8 %
Ataque intensificado
1,0 %51,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Trituradoras encadenadasmin 5,6 · p75 5,2
Medallón de los Solari de Hierromin 11,8 · p75 11,1
Jak'Sho el Proteicomin 19,1 · p75 18,0
Convergencia de Zekemin 23,4 · p75 22,150,2 % WR · 65,9 % PR · 11,4 k
51,7 % WR · 23,0 % PR · 4 k
50,7 % WR · 8,9 % PR · 1,5 k
48,0 % WR · 69,5 % PR · 12,1 k
50,1 % WR · 24,4 % PR · 4,2 k
49,8 % WR · 53,4 % PR · 9,3 k
48,9 % WR · 37,3 % PR · 6,5 k
Trituradoras encadenadas74,8 %50,1 %
Avance blindado11,7 %48,3 %
Botas de mercurio10,8 %47,6 %03
49,8 % WR · 45,2 % PR · 7,9 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Ornn pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,9 % | 2,2 % | 1,9 % |
| 26.16 | 50,5 % | 2,7 % | 3,1 % |
| 26.17 | 50,5 % | 2,4 % | 4,2 % |
| 26.18 | 51,0 % | 2,8 % | 3,1 % |
| 26.19 | 51,3 % | 2,5 % | 2,4 % |
| 26.20 | 50,9 % | 2,5 % | 5,9 % |
| 26.21 | 49,5 % | 2,7 % | 2,6 % |
| 26.22 | 50,9 % | 2,7 % | 5,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Ornn a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 53,9 | 60,9 | 3.260 | 8,6 |
| 15 | 88,2 | 99,7 | 5.266 | 11,0 |
| 20 | 124,5 | 140,7 | 7.583 | 12,8 |
| 30 | 197,3 | 223,0 | 13.032 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Ornn aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli