#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Destripador de los Puertos · Suport / Assassí

S+Núm. 2 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
48,3 % WR · 72,4 % PR · 21,5 k
Garras del inmortal
72,4 %48,3 %
Protector
17,6 %48,4 %
Reverberacción
5,2 %51,5 %
Cometa arcano
3,0 %51,6 %
Cometa arcano
1,0 %49,1 %
Protector
0,7 %46,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,3
Promesa de caballeromin 21,4 · p75 20,147,2 % WR · 46,3 % PR · 13,7 k
47,0 % WR · 28,2 % PR · 8,4 k
46,9 % WR · 20,4 % PR · 6 k
49,3 % WR · 59,3 % PR · 17,6 k
52,4 % WR · 32,6 % PR · 9,6 k
49,9 % WR · 80,0 % PR · 23,7 k
Lucidez carmesí52,1 %51,7 %
Botas jonias de la lucidez38,4 %46,7 %03
51,5 % WR · 45,8 % PR · 13,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Pyke pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 51,6 % | 4,6 % | 9,3 % |
| 16.16 | 51,7 % | 4,7 % | 4,0 % |
| 16.17 | 51,4 % | 4,1 % | 4,0 % |
| 16.18 | 51,7 % | 4,0 % | 6,9 % |
| 16.19 | 51,3 % | 5,0 % | 2,8 % |
| 16.20 | 50,6 % | 5,0 % | 10,1 % |
| 16.21 | 51,3 % | 4,0 % | 5,5 % |
| 16.22 | 51,8 % | 4,6 % | 9,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Pyke a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,4 | 12,9 | 3.317 | 8,1 |
| 15 | 18,1 | 20,4 | 5.218 | 10,3 |
| 20 | 24,8 | 28,0 | 7.388 | 11,9 |
| 30 | 38,1 | 43,1 | 12.539 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Pyke aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli