#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Encantador · Suport

SNúm. 7 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
54,0 % WR · 45,0 % PR · 41,3 k
Reverberacción
45,0 %54,0 %
Garras del inmortal
37,2 %51,3 %
Garras del inmortal
11,2 %47,4 %
Toque de muerte ígnea
4,0 %48,1 %
Cometa arcano
1,2 %49,0 %
Cosecha oscura
1,2 %48,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Mandato imperialmin 21,6 · p75 20,350,9 % WR · 49,1 % PR · 45,1 k
49,1 % WR · 34,0 % PR · 31,2 k
50,9 % WR · 13,5 % PR · 12,4 k
49,4 % WR · 57,3 % PR · 52,6 k
47,6 % WR · 34,2 % PR · 31,4 k
47,4 % WR · 80,0 % PR · 73,4 k
Lucidez carmesí52,4 %47,4 %
Botas jonias de la lucidez38,1 %47,1 %03
49,8 % WR · 64,9 % PR · 59,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Rakan pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,8 % | 13,2 % | 10,0 % |
| 26.16 | 48,3 % | 13,6 % | 19,5 % |
| 26.17 | 47,2 % | 11,6 % | 20,9 % |
| 26.18 | 48,1 % | 12,0 % | 29,5 % |
| 26.19 | 47,2 % | 15,5 % | 24,6 % |
| 26.20 | 48,1 % | 15,7 % | 23,3 % |
| 26.21 | 49,9 % | 12,2 % | 26,3 % |
| 26.22 | 49,2 % | 14,1 % | 29,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Rakan a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,7 | 13,2 | 3.324 | 8,1 |
| 15 | 18,6 | 21,0 | 5.228 | 10,3 |
| 20 | 25,4 | 28,7 | 7.402 | 11,9 |
| 30 | 39,2 | 44,3 | 12.561 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Rakan aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli