#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Amenaza Subterránea · Lluitador / Tanc

BNúm. 27 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
52,2 % WR · 48,4 % PR · 8,2 k
Conquistador
48,4 %52,2 %
Compás letal
24,7 %51,9 %
Ataque intensificado
19,7 %47,8 %
Reverberacción
3,3 %49,2 %
Reverberacción
2,2 %49,2 %
Cometa arcano
1,4 %45,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,6 · p75 4,2
Experimento de hexarmaduramin 13,4 · p75 12,5
Firmamento desgarradomin 20,4 · p75 19,3
Cuchilla negramin 26,3 · p75 24,849,6 % WR · 56,6 % PR · 9,6 k
50,8 % WR · 27,1 % PR · 4,6 k
48,0 % WR · 13,0 % PR · 2,2 k
50,1 % WR · 56,3 % PR · 9,5 k
47,1 % WR · 35,0 % PR · 5,9 k
53,8 % WR · 63,7 % PR · 10,7 k
53,4 % WR · 29,1 % PR · 4,9 k
Botas jonias de la lucidez63,5 %52,5 %
Senda inmortal21,4 %53,9 %
Lucidez carmesí12,1 %51,0 %03
50,6 % WR · 65,3 % PR · 11 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rek'Sai pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,9 % | 2,7 % | 3,1 % |
| 26.16 | 51,1 % | 2,4 % | 5,1 % |
| 26.17 | 50,8 % | 2,1 % | 5,6 % |
| 26.18 | 50,6 % | 2,4 % | 3,2 % |
| 26.19 | 50,3 % | 2,1 % | 4,9 % |
| 26.20 | 49,7 % | 2,4 % | 5,9 % |
| 26.21 | 50,1 % | 2,7 % | 7,0 % |
| 26.22 | 49,7 % | 2,6 % | 1,4 % |
06
CS mitjà de qui juga Rek'Sai a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 48,0 | 54,2 | 3.136 | 8,6 |
| 15 | 78,5 | 88,7 | 5.062 | 11,0 |
| 20 | 110,8 | 125,2 | 7.295 | 12,8 |
| 30 | 175,6 | 198,4 | 12.576 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Rek'Sai aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli