#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Dama de Hierro · Tanc / Suport

SNúm. 7 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
49,5 % WR · 49,4 % PR · 19,6 k
Protector
49,4 %49,5 %
Protector
33,8 %50,6 %
Garras del inmortal
9,7 %51,9 %
Mejora glacial
5,2 %49,7 %
Libro de hechizos
1,1 %48,5 %
Lluvia de cuchillas
0,6 %48,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas blindadasmin 5,4 · p75 5,0
Medallón de los Solari de Hierromin 11,6 · p75 10,8
Convergencia de Zekemin 16,8 · p75 15,8
Jak'Sho el Proteicomin 23,2 · p75 21,951,1 % WR · 50,0 % PR · 19,8 k
49,7 % WR · 30,1 % PR · 11,9 k
47,9 % WR · 16,0 % PR · 6,3 k
48,5 % WR · 67,6 % PR · 26,8 k
49,1 % WR · 25,9 % PR · 10,3 k
45,8 % WR · 47,0 % PR · 18,6 k
46,5 % WR · 42,4 % PR · 16,8 k
Botas blindadas66,6 %48,1 %
Botas de mercurio17,4 %51,2 %
Avance blindado12,8 %51,6 %03
51,2 % WR · 66,3 % PR · 26,3 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rell pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 51,3 % | 4,8 % | 8,4 % |
| 16.16 | 52,3 % | 6,2 % | 8,1 % |
| 16.17 | 50,8 % | 5,4 % | 10,2 % |
| 16.18 | 52,2 % | 5,0 % | 13,7 % |
| 16.19 | 50,7 % | 6,4 % | 7,4 % |
| 16.20 | 52,3 % | 5,5 % | 16,6 % |
| 16.21 | 51,2 % | 6,2 % | 5,3 % |
| 16.22 | 51,8 % | 6,1 % | 13,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Rell a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,3 | 62,5 | 3.289 | 8,6 |
| 15 | 90,5 | 102,2 | 5.313 | 11,0 |
| 20 | 127,7 | 144,2 | 7.649 | 12,8 |
| 30 | 202,3 | 228,6 | 13.137 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Rell aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli