#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Amenaza Mecánica · Lluitador / Mag

BNúm. 43 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
49,7 % WR · 71,1 % PR · 13,2 k
Pies veloces
71,1 %49,7 %
Conquistador
17,8 %47,3 %
Ataque intensificado
7,8 %49,2 %
Garras del inmortal
2,1 %48,9 %
Reverberacción
0,6 %49,9 %
Pies veloces
0,5 %48,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas codiciosasmin 5,1 · p75 4,7
Experimento de hexarmaduramin 13,4 · p75 12,6
Mecanoespada punkimin 20,0 · p75 18,9
Fuerza de trinidadmin 26,3 · p75 24,947,8 % WR · 47,6 % PR · 8,9 k
52,6 % WR · 34,8 % PR · 6,5 k
50,0 % WR · 14,1 % PR · 2,6 k
51,2 % WR · 51,5 % PR · 9,6 k
51,6 % WR · 38,8 % PR · 7,2 k
50,8 % WR · 50,4 % PR · 9,4 k
48,4 % WR · 39,7 % PR · 7,4 k
Grebas codiciosas61,1 %50,5 %
Senda inmortal21,0 %50,3 %
Botas jonias de la lucidez14,3 %46,9 %03
51,1 % WR · 45,3 % PR · 8,4 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Rumble pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 48,7 % | 2,5 % | 5,2 % |
| 16.16 | 49,7 % | 2,2 % | 4,1 % |
| 16.17 | 50,0 % | 2,7 % | 6,1 % |
| 16.18 | 49,7 % | 2,1 % | 5,8 % |
| 16.19 | 49,5 % | 2,7 % | 7,0 % |
| 16.20 | 49,6 % | 2,6 % | 4,8 % |
| 16.21 | 49,8 % | 2,9 % | 2,1 % |
| 16.22 | 49,3 % | 2,9 % | 4,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Rumble a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 53,8 | 60,8 | 3.259 | 8,6 |
| 15 | 88,1 | 99,6 | 5.264 | 11,0 |
| 20 | 124,3 | 140,5 | 7.580 | 12,8 |
| 30 | 197,1 | 222,7 | 13.027 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Rumble aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli