#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Hechicero Rúnico · Mag

S+Núm. 1 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Precisión
Runes +
51,8 % WR · 54,6 % PR · 50,3 k
Invocar a Aery
54,6 %51,8 %
Tensión del saqueador de tormentas
30,0 %50,9 %
Tensión del saqueador de tormentas
11,2 %50,9 %
Lluvia de cuchillas
2,0 %47,3 %
Cosecha oscura
1,2 %50,1 %
Garras del inmortal
0,8 %47,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,9 · p75 4,5
Eco de Ludenmin 12,6 · p75 11,8
Maldición sanguinolentamin 19,1 · p75 18,0
Llamasombríamin 25,2 · p75 23,846,8 % WR · 63,4 % PR · 58,3 k
50,1 % WR · 16,7 % PR · 15,4 k
49,3 % WR · 16,0 % PR · 14,7 k
52,8 % WR · 69,1 % PR · 63,6 k
49,7 % WR · 24,7 % PR · 22,7 k
49,1 % WR · 53,9 % PR · 49,6 k
51,3 % WR · 36,9 % PR · 33,9 k
Botas del lanzahechizos47,0 %48,7 %
Botas de hechicero39,1 %50,6 %
Lucidez carmesí11,1 %49,4 %03
52,7 % WR · 54,0 % PR · 49,7 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Ryze pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 53,3 % | 16,3 % | 46,6 % |
| 16.16 | 53,4 % | 12,9 % | 33,5 % |
| 16.17 | 53,2 % | 14,8 % | 23,4 % |
| 16.18 | 53,9 % | 15,8 % | 34,9 % |
| 16.19 | 53,5 % | 12,4 % | 19,2 % |
| 16.20 | 52,8 % | 15,7 % | 15,0 % |
| 16.21 | 53,5 % | 13,8 % | 25,8 % |
| 16.22 | 53,8 % | 14,2 % | 35,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Ryze a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,4 | 62,6 | 3.291 | 8,6 |
| 15 | 90,6 | 102,4 | 5.316 | 11,0 |
| 20 | 127,9 | 144,5 | 7.654 | 12,8 |
| 30 | 202,7 | 229,0 | 13.144 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Ryze aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli