#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Furia del Norte · Tanc

ANúm. 12 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
50,0 % WR · 69,2 % PR · 28,8 k
Garras del inmortal
69,2 %50,0 %
Garras del inmortal
17,5 %48,6 %
Reverberacción
6,4 %52,8 %
Libro de hechizos
3,6 %53,4 %
Libro de hechizos
1,7 %46,7 %
Conquistador
1,3 %47,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Avance blindadomin 5,6 · p75 5,2
Medallón de los Solari de Hierromin 12,0 · p75 11,3
Bandlemusamin 17,6 · p75 16,5
Convergencia de Zekemin 22,2 · p75 20,950,1 % WR · 71,0 % PR · 29,6 k
44,9 % WR · 16,6 % PR · 6,9 k
46,9 % WR · 9,9 % PR · 4,1 k
48,7 % WR · 54,0 % PR · 22,5 k
51,0 % WR · 36,8 % PR · 15,3 k
47,3 % WR · 70,0 % PR · 29,1 k
49,8 % WR · 24,0 % PR · 10 k
Avance blindado71,4 %51,4 %
Botas de mercurio17,6 %49,1 %
Trituradoras encadenadas8,8 %44,6 %03
49,6 % WR · 69,7 % PR · 29 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Sejuani pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,2 % | 5,1 % | 10,5 % |
| 26.16 | 49,7 % | 5,2 % | 8,9 % |
| 26.17 | 49,0 % | 6,5 % | 2,3 % |
| 26.18 | 49,3 % | 5,0 % | 5,9 % |
| 26.19 | 49,7 % | 6,3 % | 3,8 % |
| 26.20 | 49,2 % | 5,0 % | 13,0 % |
| 26.21 | 48,9 % | 5,7 % | 6,6 % |
| 26.22 | 49,8 % | 6,4 % | 8,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Sejuani a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 48,7 | 55,1 | 3.152 | 8,6 |
| 15 | 79,8 | 90,2 | 5.089 | 11,0 |
| 20 | 112,6 | 127,2 | 7.332 | 12,8 |
| 30 | 178,4 | 201,6 | 12.635 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Sejuani aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli