Salta al contingut

el Desencadenado · Mag / Assassí

Sylas

SNúm. 8 de 89 a Mid

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rang

Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.

01

Runes

Brujería

Precisión

Runes +

49,7 % WR · 51,2 % PR · 33,7 k

Repartiment de pàgines de runes

Repartiment de pàgines de runes
  • Tensión del saqueador de tormentasPrecisión51,2 %49,7 %
  • Toque de muerte ígneaInspiración23,8 %51,7 %
  • Cometa arcanoDominación16,1 %49,0 %
  • Cosecha oscuraBrujería6,1 %46,9 %
  • Cosecha oscuraBrujería1,7 %50,5 %
  • Primer golpeDominación0,9 %43,3 %

02

Build

Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.

Ruta de compra amb el minut en què es completa cada objecte
  1. 1Sello oscuromin 1,0
  2. 2Poción de vidamin 1,0
  3. 3Botas del lanzahechizosmin 4,7
  4. 4Florescencia sepulcralmin 12,9
  5. 5Eco de Ludenmin 19,0
  6. 6Antorcha de fuego negromin 24,3

Nucli

    53,1 % WR · 68,5 % PR · 45 k

    49,7 % WR · 16,8 % PR · 11 k

    49,9 % WR · 11,8 % PR · 7,7 k

Encanteris

    48,9 % WR · 60,6 % PR · 39,8 k

    51,1 % WR · 31,5 % PR · 20,7 k

Objectes inicials

    50,0 % WR · 47,4 % PR · 31,2 k

    48,2 % WR · 42,1 % PR · 27,7 k

Botes

Botes
  • Botas del lanzahechizos47,3 %50,5 %
  • Lucidez carmesí37,4 %50,8 %
  • Botas de hechicero12,2 %48,9 %

Situacionals

  • Mandato imperial54,2 %47,6 k
  • Canción de batalla de Shurelya45,4 %12,7 k
  • Maldición sanguinolenta51,6 %2,9 k
  • Bastón del Vacío49,1 %1,4 k
  • Cintomisil hextech45,4 %517
  • Bastón del arcángel44,4 %461

03

Ordre d’habilitats

52,3 % WR · 73,3 % PR · 48,2 k

Prioritat: Q › W › E

  • Latigazo de cadenas
  • Matarreyes
  • Fuga / Rapto
Ordre d’habilitats
HabilitatsNivell 1Nivell 2Nivell 3Nivell 4Nivell 5Nivell 6Nivell 7Nivell 8Nivell 9Nivell 10Nivell 11Nivell 12Nivell 13Nivell 14Nivell 15Nivell 16Nivell 17Nivell 18
QQ——QQ—Q—Q—————————
W—W—————W—W—WW—————
E——E——————————EE—EE
R—————R————R————R——

Repartiment d’ordres d’habilitats

Repartiment d’ordres d’habilitats
  • Q › W › E73,3 %52,3 %
  • E › Q › W21,4 %52,7 %

04

Enfrontaments

Rivals de línia contra els quals Sylas pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.

Millors jugadors

Farmeig per minut

07

Evolució per pedaç

Taula de l’evolució per pedaç
PedaçWin ratePick rateBan rate
26.1549,8 %12,2 %19,3 %
26.1648,9 %12,0 %16,1 %
26.1749,6 %9,4 %18,4 %
26.1850,2 %8,5 %15,5 %
26.1949,3 %9,9 %19,1 %
26.2050,0 %9,0 %7,2 %
26.2148,8 %11,5 %12,1 %
26.2250,4 %10,1 %6,1 %