#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Carcelero Implacable · Suport / Tanc

CNúm. 35 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Inspiración
Runes +
49,2 % WR · 46,7 % PR · 1,4 k
Garras del inmortal
46,7 %49,2 %
Reverberacción
30,5 %47,3 %
Protector
17,1 %51,9 %
Invocar a Aery
3,1 %52,4 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,5 %50,0 %
Electrocutar
0,9 %50,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Promesa de caballeromin 21,4 · p75 20,149,5 % WR · 58,4 % PR · 1,8 k
48,2 % WR · 30,4 % PR · 942
50,0 % WR · 8,9 % PR · 276
50,0 % WR · 49,4 % PR · 1,5 k
47,4 % WR · 40,5 % PR · 1,3 k
50,6 % WR · 80,0 % PR · 2,5 k
Botas jonias de la lucidez60,6 %51,7 %
Lucidez carmesí31,6 %46,6 %03
49,5 % WR · 49,0 % PR · 1,5 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Thresh pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 48,4 % | 0,5 % | 1,0 % |
| 16.16 | 48,8 % | 0,5 % | 1,1 % |
| 16.17 | 48,3 % | 0,5 % | 1,2 % |
| 16.18 | 48,7 % | 0,5 % | 1,2 % |
| 16.19 | 47,3 % | 0,5 % | 0,7 % |
| 16.20 | 47,7 % | 0,5 % | 1,2 % |
| 16.21 | 48,5 % | 0,5 % | 0,9 % |
| 16.22 | 48,4 % | 0,5 % | 0,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Thresh a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,6 | 13,1 | 3.322 | 8,1 |
| 15 | 18,5 | 20,9 | 5.226 | 10,3 |
| 20 | 25,3 | 28,6 | 7.399 | 11,9 |
| 30 | 39,0 | 44,0 | 12.556 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Thresh aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli