#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Mago Ascendente · Mag / Suport

BNúm. 48 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Inspiración
Runes +
47,7 % WR · 74,5 % PR · 2,9 k
Toque de muerte ígnea
74,5 %47,7 %
Tensión del saqueador de tormentas
15,7 %49,6 %
Invocar a Aery
6,9 %46,3 %
Lluvia de cuchillas
1,4 %46,9 %
Electrocutar
0,7 %49,4 %
Lluvia de cuchillas
0,6 %47,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de hechiceromin 4,8 · p75 4,5
Maldición sanguinolentamin 12,8 · p75 12,0
Florescencia sepulcralmin 19,3 · p75 18,2
Bastón del arcángelmin 24,8 · p75 23,448,2 % WR · 58,4 % PR · 2,3 k
43,3 % WR · 22,2 % PR · 860
44,2 % WR · 15,5 % PR · 601
49,7 % WR · 66,1 % PR · 2,6 k
51,1 % WR · 27,1 % PR · 1 k
48,7 % WR · 51,7 % PR · 2 k
48,9 % WR · 38,7 % PR · 1,5 k
Botas de hechicero57,2 %50,1 %
Botas del lanzahechizos30,2 %49,4 %
Lucidez carmesí10,0 %51,3 %03
49,4 % WR · 53,9 % PR · 2,1 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Xerath pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,2 % | 0,6 % | 0,3 % |
| 26.16 | 49,4 % | 0,6 % | 1,2 % |
| 26.17 | 49,9 % | 0,7 % | 0,7 % |
| 26.18 | 49,7 % | 0,6 % | 0,2 % |
| 26.19 | 49,9 % | 0,6 % | 1,0 % |
| 26.20 | 49,6 % | 0,7 % | 0,5 % |
| 26.21 | 48,4 % | 0,6 % | 1,4 % |
| 26.22 | 50,5 % | 0,6 % | 1,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Xerath a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,2 | 65,8 | 3.351 | 8,6 |
| 15 | 95,3 | 107,7 | 5.415 | 11,0 |
| 20 | 134,5 | 152,0 | 7.793 | 12,8 |
| 30 | 213,2 | 240,9 | 13.365 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Xerath aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli