#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
The Gentle Flame · Support / Mage

ANr. 14 van 37 in Support
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Resolve
Inspiration
Runes +
49,5% WR · 47,7% PR · 3,4K
Grasp of the Undying
47,7%49,5%
Guardian
30,9%49,6%
Grasp of the Undying
12,8%50,2%
Summon Aery
5,9%50,6%
Stormraider's Surge
1,8%47,4%
Aftershock
0,7%47,2%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
World Atlasmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Ionian Boots of Luciditymin 3,9 · p75 3,5
Echoes of Heliamin 10,7 · p75 9,9
Moonstone Renewermin 16,3 · p75 15,3
Knight's Vowmin 21,4 · p75 20,146,9% WR · 51,3% PR · 3,7K
50,6% WR · 22,7% PR · 1,6K
49,7% WR · 20,8% PR · 1,5K
52,1% WR · 74,0% PR · 5,3K
50,1% WR · 20,8% PR · 1,5K
50,6% WR · 80,0% PR · 5,8K
Ionian Boots of Lucidity52,9%43,6%
Crimson Lucidity37,7%51,2%03
49,5% WR · 71,6% PR · 5,2K
Prioriteit: W › Q › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Milio het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Milio wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,0% | 1,3% | 4,1% |
| 26.16 | 51,9% | 1,2% | 3,6% |
| 26.17 | 51,8% | 1,3% | 2,4% |
| 26.18 | 51,9% | 1,3% | 2,2% |
| 26.19 | 51,0% | 1,2% | 0,9% |
| 26.20 | 51,1% | 1,2% | 2,8% |
| 26.21 | 52,4% | 1,1% | 4,6% |
| 26.22 | 51,5% | 1,1% | 1,7% |
06
Gemiddelde CS van wie Milio speelt in Support en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,3 | 12,8 | 3.316 | 8,1 |
| 15 | 18,0 | 20,3 | 5.215 | 10,3 |
| 20 | 24,6 | 27,8 | 7.385 | 11,9 |
| 30 | 37,9 | 42,8 | 12.534 | 14,2 |
05
De spelers met de meeste LP in Support met genoeg games op Milio deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core