#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Rune Mage · Mage

S+Nr. 1 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Precision
Runes +
51,8% WR · 54,6% PR · 50,3K
Summon Aery
54,6%51,8%
Stormraider's Surge
30,0%50,9%
Stormraider's Surge
11,2%50,9%
Hail of Blades
2,0%47,3%
Dark Harvest
1,2%50,1%
Grasp of the Undying
0,8%47,4%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Doran's Ringmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Spellslinger's Shoesmin 4,9 · p75 4,5
Luden's Echomin 12,6 · p75 11,8
Bloodletter's Cursemin 19,1 · p75 18,0
Shadowflamemin 25,2 · p75 23,846,8% WR · 63,4% PR · 58,3K
50,1% WR · 16,7% PR · 15,4K
49,3% WR · 16,0% PR · 14,7K
52,8% WR · 69,1% PR · 63,6K
49,7% WR · 24,7% PR · 22,7K
49,1% WR · 53,9% PR · 49,6K
51,3% WR · 36,9% PR · 33,9K
Spellslinger's Shoes47,0%48,7%
Sorcerer's Shoes39,1%50,6%
Crimson Lucidity11,1%49,4%03
52,7% WR · 54,0% PR · 49,7K
Prioriteit: W › Q › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Ryze het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Ryze wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 53,3% | 16,3% | 46,6% |
| 26.16 | 53,4% | 12,9% | 33,5% |
| 26.17 | 53,2% | 14,8% | 23,4% |
| 26.18 | 53,9% | 15,8% | 34,9% |
| 26.19 | 53,5% | 12,4% | 19,2% |
| 26.20 | 52,8% | 15,7% | 15,0% |
| 26.21 | 53,5% | 13,8% | 25,8% |
| 26.22 | 53,8% | 14,2% | 35,0% |
06
Gemiddelde CS van wie Ryze speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,4 | 62,6 | 3.291 | 8,6 |
| 15 | 90,6 | 102,4 | 5.316 | 11,0 |
| 20 | 127,9 | 144,5 | 7.654 | 12,8 |
| 30 | 202,7 | 229,0 | 13.144 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Ryze deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core