#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Unshackled · Mage / Assassin

SNr. 8 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Precision
Runes +
49,7% WR · 51,2% PR · 33,7K
Stormraider's Surge
51,2%49,7%
Deathfire Touch
23,8%51,7%
Arcane Comet
16,1%49,0%
Dark Harvest
6,1%46,9%
Dark Harvest
1,7%50,5%
First Strike
0,9%43,3%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Dark Sealmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Spellslinger's Shoesmin 4,7 · p75 4,3
Cryptbloommin 12,9 · p75 12,1
Luden's Echomin 19,0 · p75 17,9
Blackfire Torchmin 24,3 · p75 22,953,1% WR · 68,5% PR · 45K
49,7% WR · 16,8% PR · 11K
49,9% WR · 11,8% PR · 7,7K
48,9% WR · 60,6% PR · 39,8K
51,1% WR · 31,5% PR · 20,7K
50,0% WR · 47,4% PR · 31,2K
48,2% WR · 42,1% PR · 27,7K
Spellslinger's Shoes47,3%50,5%
Crimson Lucidity37,4%50,8%
Sorcerer's Shoes12,2%48,9%03
52,3% WR · 73,3% PR · 48,2K
Prioriteit: Q › W › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Sylas het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Sylas wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,8% | 12,2% | 19,3% |
| 26.16 | 48,9% | 12,0% | 16,1% |
| 26.17 | 49,6% | 9,4% | 18,4% |
| 26.18 | 50,2% | 8,5% | 15,5% |
| 26.19 | 49,3% | 9,9% | 19,1% |
| 26.20 | 50,0% | 9,0% | 7,2% |
| 26.21 | 48,8% | 11,5% | 12,1% |
| 26.22 | 50,4% | 10,1% | 6,1% |
06
Gemiddelde CS van wie Sylas speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,8 | 65,3 | 3.341 | 8,6 |
| 15 | 94,5 | 106,8 | 5.398 | 11,0 |
| 20 | 133,4 | 150,7 | 7.769 | 12,8 |
| 30 | 211,4 | 238,9 | 13.328 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Sylas deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core