Salta al contingut

La Venganza Ardiente · Mag / Suport

Brand

DNúm. 38 de 38 a Support

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rang

Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.

01

Runes

Valor

Dominación

Runes +

50,0 % WR · 66,4 % PR · 2,1 k

Repartiment de pàgines de runes

Repartiment de pàgines de runes
  • ReverberacciónDominación66,4 %50,0 %
  • ProtectorBrujería20,7 %46,2 %
  • Garras del inmortalPrecisión9,0 %47,6 %
  • Tensión del saqueador de tormentasValor2,2 %47,9 %
  • Cometa arcanoPrecisión1,0 %48,4 %
  • Mejora glacialDominación0,6 %47,6 %

02

Build

Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.

Ruta de compra amb el minut en què es completa cada objecte
  1. 1Atlas mundialmin 1,0
  2. 2Poción de vidamin 1,0
  3. 3Lucidez carmesímin 3,9
  4. 4Ecos de Heliamin 10,7
  5. 5Renovación de piedra lunarmin 16,3
  6. 6Redenciónmin 21,4

Nucli

    52,6 % WR · 67,0 % PR · 2,2 k

    49,6 % WR · 22,3 % PR · 721

    46,9 % WR · 8,6 % PR · 277

Encanteris

    50,1 % WR · 54,4 % PR · 1,8 k

    49,3 % WR · 36,5 % PR · 1,2 k

Objectes inicials

    51,4 % WR · 80,0 % PR · 2,6 k

Botes

Botes
  • Lucidez carmesí46,7 %49,3 %
  • Botas jonias de la lucidez42,7 %51,5 %

Situacionals

  • Promesa de caballero51,8 %1,5 k
  • Mandato imperial48,4 %1,1 k
  • Bendición de Mikael49,1 %288
  • Canción de batalla de Shurelya50,4 %157
  • Bastón de aguas fluidas47,0 %84
  • Segador de esencia47,2 %69

03

Ordre d’habilitats

51,2 % WR · 72,9 % PR · 2,4 k

Prioritat: Q › E › W

  • Abrasar
  • Incendio
  • Pilar de llamas
Ordre d’habilitats
HabilitatsNivell 1Nivell 2Nivell 3Nivell 4Nivell 5Nivell 6Nivell 7Nivell 8Nivell 9Nivell 10Nivell 11Nivell 12Nivell 13Nivell 14Nivell 15Nivell 16Nivell 17Nivell 18
QQ——QQ—Q—Q—————————
W——W——————————WW—WW
E—E—————E—E—EE—————
R—————R————R————R——

Repartiment d’ordres d’habilitats

Repartiment d’ordres d’habilitats
  • Q › E › W72,9 %51,2 %
  • Q › W › E21,7 %50,8 %

04

Enfrontaments

Rivals de línia contra els quals Brand pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.

Millors jugadors

Farmeig per minut

07

Evolució per pedaç

Taula de l’evolució per pedaç
PedaçWin ratePick rateBan rate
26.1551,4 %0,7 %1,4 %
26.1652,7 %0,7 %4,4 %
26.1752,4 %0,6 %3,1 %
26.1851,5 %0,6 %1,5 %
26.1950,0 %0,6 %0,7 %
26.2051,6 %0,6 %0,6 %
26.2151,9 %0,7 %2,7 %
26.2252,1 %0,5 %2,7 %