#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Corazón de Freljord · Tanc / Suport

ANúm. 33 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
46,9 % WR · 53,7 % PR · 5,4 k
Reverberacción
53,7 %46,9 %
Protector
32,4 %50,2 %
Reverberacción
6,3 %49,9 %
Mejora glacial
5,6 %48,3 %
Mejora glacial
1,3 %47,7 %
Toque de muerte ígnea
0,6 %48,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de mercuriomin 5,5 · p75 5,1
Medallón de los Solari de Hierromin 11,6 · p75 10,8
Jak'Sho el Proteicomin 18,8 · p75 17,7
Convergencia de Zekemin 23,0 · p75 21,751,2 % WR · 65,4 % PR · 6,6 k
47,9 % WR · 21,7 % PR · 2,2 k
50,8 % WR · 10,3 % PR · 1 k
45,6 % WR · 70,3 % PR · 7,1 k
51,1 % WR · 23,8 % PR · 2,4 k
49,4 % WR · 45,3 % PR · 4,6 k
49,4 % WR · 43,8 % PR · 4,4 k
Botas de mercurio66,9 %51,1 %
Botas blindadas15,6 %47,1 %
Avance blindado14,1 %46,9 %03
51,5 % WR · 72,0 % PR · 7,3 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Braum pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 16.15 | 49,8 % | 1,3 % | 2,7 % |
| 16.16 | 51,3 % | 1,4 % | 0,9 % |
| 16.17 | 49,4 % | 1,6 % | 3,2 % |
| 16.18 | 50,3 % | 1,3 % | 2,4 % |
| 16.19 | 51,0 % | 1,5 % | 0,7 % |
| 16.20 | 50,1 % | 1,3 % | 0,8 % |
| 16.21 | 50,1 % | 1,4 % | 2,1 % |
| 16.22 | 50,6 % | 1,6 % | 3,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Braum a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 57,7 | 65,2 | 3.340 | 8,6 |
| 15 | 94,4 | 106,7 | 5.397 | 11,0 |
| 20 | 133,3 | 150,6 | 7.767 | 12,8 |
| 30 | 211,2 | 238,7 | 13.324 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Braum aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli