#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Corazón de Freljord · Tanc / Suport

CNúm. 29 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
49,4 % WR · 68,0 % PR · 1 k
Protector
68,0 %49,4 %
Garras del inmortal
16,0 %50,6 %
Reverberacción
11,2 %49,3 %
Tensión del saqueador de tormentas
3,2 %46,4 %
Cometa arcano
1,1 %48,5 %
Invocar a Aery
0,4 %49,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,9 · p75 3,5
Ecos de Heliamin 10,7 · p75 9,9
Renovación de piedra lunarmin 16,3 · p75 15,3
Redenciónmin 21,4 · p75 20,250,3 % WR · 69,5 % PR · 1,1 k
48,7 % WR · 20,3 % PR · 306
44,6 % WR · 8,2 % PR · 124
48,5 % WR · 64,6 % PR · 978
50,0 % WR · 28,3 % PR · 428
45,1 % WR · 80,0 % PR · 1,2 k
Lucidez carmesí60,1 %52,4 %
Botas jonias de la lucidez31,9 %47,9 %03
51,5 % WR · 65,6 % PR · 992
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Braum pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,3 % | 0,2 % | 0,4 % |
| 26.16 | 49,2 % | 0,2 % | 0,1 % |
| 26.17 | 48,7 % | 0,2 % | 0,4 % |
| 26.18 | 49,5 % | 0,2 % | 0,2 % |
| 26.19 | 49,3 % | 0,2 % | 0,6 % |
| 26.20 | 48,4 % | 0,2 % | 0,1 % |
| 26.21 | 48,3 % | 0,2 % | 0,2 % |
| 26.22 | 49,7 % | 0,2 % | 0,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Braum a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,0 | 12,4 | 3.309 | 8,1 |
| 15 | 17,5 | 19,7 | 5.205 | 10,3 |
| 20 | 23,9 | 27,0 | 7.371 | 11,9 |
| 30 | 36,9 | 41,7 | 12.512 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Braum aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli