Salta al contingut

la Sombra de Acero · Lluitador / Assassí

Camille

ANúm. 34 de 75 a Top

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rang

Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.

01

Runes

Precisión

Brujería

Runes +

51,9 % WR · 46,9 % PR · 8,8 k

Repartiment de pàgines de runes

Repartiment de pàgines de runes
  • ConquistadorBrujería46,9 %51,9 %
  • ConquistadorBrujería25,1 %46,2 %
  • Pies velocesBrujería15,0 %48,7 %
  • ProtectorPrecisión6,6 %48,4 %
  • ProtectorBrujería4,0 %46,2 %
  • Cosecha oscuraBrujería1,9 %48,6 %

02

Build

Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.

Ruta de compra amb el minut en què es completa cada objecte
  1. 1Espada de Doranmin 1,0
  2. 2Poción de vidamin 1,0
  3. 3Botas jonias de la lucidezmin 4,5
  4. 4Mecanoespada punkimin 13,0
  5. 5Cuchilla negramin 19,7
  6. 6Experimento de hexarmaduramin 25,5

Nucli

    51,9 % WR · 52,3 % PR · 9,8 k

    46,5 % WR · 32,1 % PR · 6 k

    49,5 % WR · 12,6 % PR · 2,3 k

Encanteris

    50,4 % WR · 71,8 % PR · 13,4 k

    50,1 % WR · 22,6 % PR · 4,2 k

Objectes inicials

    49,5 % WR · 46,2 % PR · 8,6 k

    51,3 % WR · 43,1 % PR · 8 k

Botes

Botes
  • Botas jonias de la lucidez69,5 %53,4 %
  • Senda inmortal20,4 %50,1 %
  • Lucidez carmesí8,1 %48,6 %

Situacionals

  • Firmamento desgarrado51,4 %9,3 k
  • Fuerza de trinidad47,9 %6,2 k
  • Lanza de Shojin47,9 %2 k
  • Hidra voraz48,4 %515
  • Cortasendas48,9 %255
  • Promesa de caballero48,7 %233

03

Ordre d’habilitats

51,0 % WR · 61,0 % PR · 11,4 k

Prioritat: Q › E › W

  • Protocolo de precisión
  • Tiro de gancho
  • Barrido táctico
Ordre d’habilitats
HabilitatsNivell 1Nivell 2Nivell 3Nivell 4Nivell 5Nivell 6Nivell 7Nivell 8Nivell 9Nivell 10Nivell 11Nivell 12Nivell 13Nivell 14Nivell 15Nivell 16Nivell 17Nivell 18
QQ——QQ—Q—Q—————————
W——W——————————WW—WW
E—E—————E—E—EE—————
R—————R————R————R——

Repartiment d’ordres d’habilitats

Repartiment d’ordres d’habilitats
  • Q › E › W61,0 %51,0 %
  • Q › W › E31,2 %48,8 %

04

Enfrontaments

Rivals de línia contra els quals Camille pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.

Millors jugadors

Farmeig per minut

07

Evolució per pedaç

Taula de l’evolució per pedaç
PedaçWin ratePick rateBan rate
26.1548,2 %2,2 %1,6 %
26.1648,5 %2,2 %2,8 %
26.1748,5 %2,8 %2,0 %
26.1849,0 %2,3 %2,1 %
26.1949,5 %2,8 %5,1 %
26.2048,4 %2,3 %2,1 %
26.2148,9 %2,6 %6,0 %
26.2249,8 %2,9 %1,4 %