#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Sombra de Acero · Lluitador / Assassí

ANúm. 25 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
50,0 % WR · 48,8 % PR · 5,5 k
Conquistador
48,8 %50,0 %
Ataque intensificado
33,8 %49,8 %
Compás letal
10,9 %51,2 %
Protector
3,0 %49,5 %
Garras del inmortal
2,6 %50,3 %
Reverberacción
0,7 %49,5 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,4 · p75 4,1
Mecanoespada punkimin 12,8 · p75 12,0
Cuchilla negramin 19,5 · p75 18,4
Experimento de hexarmaduramin 25,2 · p75 23,848,3 % WR · 74,2 % PR · 8,4 k
49,7 % WR · 15,6 % PR · 1,8 k
50,1 % WR · 8,2 % PR · 929
49,3 % WR · 74,2 % PR · 8,4 k
50,3 % WR · 20,7 % PR · 2,3 k
50,8 % WR · 58,7 % PR · 6,6 k
52,2 % WR · 33,1 % PR · 3,7 k
Botas jonias de la lucidez72,0 %48,2 %
Senda inmortal15,3 %48,9 %
Lucidez carmesí10,2 %48,7 %03
49,4 % WR · 67,1 % PR · 7,6 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Camille pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,7 % | 1,3 % | 2,0 % |
| 26.16 | 51,8 % | 1,4 % | 2,5 % |
| 26.17 | 51,0 % | 1,7 % | 2,5 % |
| 26.18 | 51,8 % | 1,4 % | 3,7 % |
| 26.19 | 50,7 % | 1,7 % | 1,9 % |
| 26.20 | 52,1 % | 1,4 % | 3,3 % |
| 26.21 | 51,9 % | 1,6 % | 4,1 % |
| 26.22 | 51,2 % | 1,7 % | 3,5 % |
06
CS mitjà de qui juga Camille a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 55,3 | 62,5 | 3.290 | 8,6 |
| 15 | 90,6 | 102,3 | 5.315 | 11,0 |
| 20 | 127,8 | 144,4 | 7.652 | 12,8 |
| 30 | 202,6 | 228,9 | 13.142 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Camille aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli