#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Explorador Pródigo · Tirador / Mag

BNúm. 16 de 33 a ADC
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
51,9 % WR · 64,6 % PR · 8,6 k
Conquistador
64,6 %51,9 %
Pies veloces
19,4 %50,0 %
Ataque intensificado
10,8 %47,9 %
Mejora glacial
3,3 %49,5 %
Libro de hechizos
1,3 %49,9 %
Conquistador
0,5 %48,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,8 · p75 4,4
Navaja de asaltomin 13,2 · p75 12,4
Flechas de los Yun Talmin 19,6 · p75 18,4
Huracán de Runaanmin 24,5 · p75 23,148,7 % WR · 60,9 % PR · 8,1 k
50,6 % WR · 25,6 % PR · 3,4 k
50,1 % WR · 10,8 % PR · 1,4 k
48,5 % WR · 49,4 % PR · 6,6 k
48,6 % WR · 40,5 % PR · 5,4 k
54,0 % WR · 48,9 % PR · 6,5 k
53,1 % WR · 40,9 % PR · 5,4 k
Grebas de berserker59,4 %52,2 %
Senda inmortal20,5 %47,2 %
Grebas codiciosas16,1 %49,3 %03
52,0 % WR · 69,6 % PR · 9,3 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Ezreal pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,0 % | 2,2 % | 2,8 % |
| 26.16 | 49,5 % | 2,2 % | 4,2 % |
| 26.17 | 49,6 % | 2,0 % | 1,4 % |
| 26.18 | 49,7 % | 2,2 % | 2,2 % |
| 26.19 | 49,8 % | 2,0 % | 3,9 % |
| 26.20 | 50,7 % | 2,3 % | 4,7 % |
| 26.21 | 50,7 % | 1,8 % | 3,0 % |
| 26.22 | 50,0 % | 2,1 % | 2,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Ezreal a ADC i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,7 | 69,7 | 3.424 | 8,6 |
| 15 | 101,0 | 114,1 | 5.534 | 11,0 |
| 20 | 142,5 | 161,0 | 7.961 | 12,8 |
| 30 | 225,9 | 255,2 | 13.631 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a ADC amb prou partides de Ezreal aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli