#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Explorador Pródigo · Tirador / Mag

BNúm. 64 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
46,7 % WR · 68,3 % PR · 3 k
Pies veloces
68,3 %46,7 %
Compás letal
17,9 %48,1 %
Conquistador
10,3 %52,1 %
Primer golpe
2,4 %48,0 %
Libro de hechizos
0,8 %48,3 %
Electrocutar
0,3 %50,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,9 · p75 4,5
Navaja de asaltomin 13,6 · p75 12,7
Flechas de los Yun Talmin 20,1 · p75 18,9
Huracán de Runaanmin 25,0 · p75 23,646,1 % WR · 73,0 % PR · 3,2 k
45,6 % WR · 17,4 % PR · 769
49,6 % WR · 7,7 % PR · 337
52,6 % WR · 74,0 % PR · 3,3 k
50,4 % WR · 20,8 % PR · 917
47,5 % WR · 59,1 % PR · 2,6 k
49,6 % WR · 32,7 % PR · 1,4 k
Grebas de berserker49,0 %51,4 %
Senda inmortal32,4 %48,5 %
Grebas codiciosas14,9 %49,7 %03
49,9 % WR · 67,5 % PR · 3 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Ezreal pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,6 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.16 | 50,6 % | 0,7 % | 0,4 % |
| 26.17 | 49,9 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.18 | 50,0 % | 0,7 % | 1,9 % |
| 26.19 | 49,8 % | 0,7 % | 1,3 % |
| 26.20 | 49,8 % | 0,7 % | 1,9 % |
| 26.21 | 49,5 % | 0,6 % | 0,8 % |
| 26.22 | 49,7 % | 0,7 % | 0,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Ezreal a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 56,6 | 64,0 | 3.317 | 8,6 |
| 15 | 92,6 | 104,7 | 5.359 | 11,0 |
| 20 | 130,7 | 147,7 | 7.714 | 12,8 |
| 30 | 207,2 | 234,1 | 13.239 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Ezreal aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli