#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Inventor Venerado · Mag / Suport

CNúm. 33 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
52,3 % WR · 61,4 % PR · 6,1 k
Reverberacción
61,4 %52,3 %
Reverberacción
25,6 %51,0 %
Garras del inmortal
9,4 %49,0 %
Tensión del saqueador de tormentas
2,3 %52,6 %
Toque de muerte ígnea
0,9 %48,0 %
Pies veloces
0,4 %46,8 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Bastón de aguas fluidasmin 21,3 · p75 20,051,2 % WR · 67,2 % PR · 6,6 k
46,9 % WR · 18,3 % PR · 1,8 k
47,2 % WR · 11,6 % PR · 1,1 k
48,7 % WR · 53,8 % PR · 5,3 k
48,0 % WR · 37,0 % PR · 3,7 k
49,8 % WR · 80,0 % PR · 7,9 k
Botas jonias de la lucidez66,2 %51,6 %
Lucidez carmesí27,1 %49,9 %03
51,1 % WR · 62,8 % PR · 6,2 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Heimerdinger pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,1 % | 1,4 % | 2,0 % |
| 26.16 | 48,5 % | 1,9 % | 3,1 % |
| 26.17 | 47,5 % | 1,6 % | 3,2 % |
| 26.18 | 48,3 % | 1,4 % | 1,8 % |
| 26.19 | 47,7 % | 1,8 % | 4,7 % |
| 26.20 | 48,0 % | 2,0 % | 5,3 % |
| 26.21 | 48,0 % | 1,6 % | 2,7 % |
| 26.22 | 48,1 % | 1,5 % | 3,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Heimerdinger a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,5 | 13,0 | 3.320 | 8,1 |
| 15 | 18,3 | 20,7 | 5.222 | 10,3 |
| 20 | 25,0 | 28,3 | 7.394 | 11,9 |
| 30 | 38,6 | 43,6 | 12.549 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Heimerdinger aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli