#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Visionario · Mag / Suport

BNúm. 27 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
48,2 % WR · 62,7 % PR · 745
Garras del inmortal
62,7 %48,2 %
Garras del inmortal
19,0 %50,4 %
Protector
11,0 %50,1 %
Tensión del saqueador de tormentas
4,1 %48,6 %
Cometa arcano
1,5 %48,1 %
Ataque intensificado
1,3 %46,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Lucidez carmesímin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Ecos de Heliamin 16,3 · p75 15,2
Mandato imperialmin 21,6 · p75 20,352,9 % WR · 72,8 % PR · 864
50,1 % WR · 15,6 % PR · 184
51,8 % WR · 9,3 % PR · 110
48,5 % WR · 65,9 % PR · 782
52,7 % WR · 27,3 % PR · 324
48,7 % WR · 80,0 % PR · 950
Lucidez carmesí51,1 %48,7 %
Botas jonias de la lucidez39,1 %48,4 %03
51,1 % WR · 45,5 % PR · 540
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Hwei pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,0 % | 0,2 % | 0,3 % |
| 26.16 | 50,6 % | 0,2 % | 0,3 % |
| 26.17 | 50,7 % | 0,2 % | 0,5 % |
| 26.18 | 49,5 % | 0,2 % | 0,2 % |
| 26.19 | 50,3 % | 0,2 % | 0,1 % |
| 26.20 | 49,7 % | 0,2 % | 0,2 % |
| 26.21 | 51,1 % | 0,2 % | 0,1 % |
| 26.22 | 50,2 % | 0,2 % | 0,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Hwei a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,7 | 13,2 | 3.323 | 8,1 |
| 15 | 18,5 | 20,9 | 5.227 | 10,3 |
| 20 | 25,4 | 28,7 | 7.401 | 11,9 |
| 30 | 39,1 | 44,2 | 12.559 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Hwei aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli