#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Destello Purificador · Tirador / Assassí

ANúm. 23 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Valor
Runes +
50,9 % WR · 51,9 % PR · 14,2 k
Ataque intensificado
51,9 %50,9 %
Pies veloces
22,8 %48,1 %
Conquistador
12,5 %50,9 %
Mejora glacial
8,7 %48,3 %
Mejora glacial
1,9 %50,2 %
Ataque intensificado
1,8 %42,4 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Preferenciamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 5,0 · p75 4,7
Navaja de asaltomin 13,7 · p75 12,9
Flechas de los Yun Talmin 20,2 · p75 19,0
Huracán de Runaanmin 25,2 · p75 23,848,2 % WR · 55,3 % PR · 15,2 k
50,9 % WR · 30,0 % PR · 8,2 k
50,8 % WR · 11,7 % PR · 3,2 k
51,0 % WR · 57,4 % PR · 15,7 k
50,7 % WR · 34,1 % PR · 9,4 k
49,4 % WR · 50,7 % PR · 13,9 k
49,9 % WR · 39,5 % PR · 10,8 k
Grebas de berserker74,8 %43,6 %
Senda inmortal15,8 %47,2 %
Grebas codiciosas7,5 %50,5 %03
48,7 % WR · 57,1 % PR · 15,6 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Lucian pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,1 % | 3,6 % | 2,4 % |
| 26.16 | 49,0 % | 4,1 % | 1,8 % |
| 26.17 | 49,1 % | 3,2 % | 1,2 % |
| 26.18 | 49,0 % | 4,2 % | 3,5 % |
| 26.19 | 49,6 % | 3,3 % | 6,0 % |
| 26.20 | 50,1 % | 3,2 % | 7,0 % |
| 26.21 | 48,4 % | 4,1 % | 5,0 % |
| 26.22 | 50,2 % | 4,2 % | 2,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Lucian a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 56,3 | 63,6 | 3.311 | 8,6 |
| 15 | 92,2 | 104,2 | 5.349 | 11,0 |
| 20 | 130,1 | 147,0 | 7.700 | 12,8 |
| 30 | 206,1 | 232,9 | 13.217 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Lucian aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli