#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
la Lanza Inquebrantable · Lluitador / Assassí

BNúm. 67 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Inspiración
Runes +
51,3 % WR · 69,5 % PR · 1,9 k
Ataque intensificado
69,5 %51,3 %
Conquistador
18,1 %51,3 %
Compás letal
6,1 %51,0 %
Reverberacción
3,8 %45,4 %
Garras del inmortal
1,3 %49,8 %
Conquistador
1,0 %49,0 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Senda inmortalmin 5,0 · p75 4,6
Firmamento desgarradomin 13,3 · p75 12,5
Mecanoespada punkimin 19,8 · p75 18,6
Experimento de hexarmaduramin 25,4 · p75 23,951,4 % WR · 56,6 % PR · 1,5 k
50,5 % WR · 28,2 % PR · 751
47,8 % WR · 12,1 % PR · 323
52,3 % WR · 49,7 % PR · 1,3 k
49,3 % WR · 40,3 % PR · 1,1 k
48,0 % WR · 59,8 % PR · 1,6 k
49,2 % WR · 32,1 % PR · 855
Senda inmortal66,7 %45,6 %
Grebas codiciosas16,4 %51,4 %
Lucidez carmesí13,5 %47,8 %03
48,2 % WR · 65,6 % PR · 1,7 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Pantheon pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,3 % | 0,4 % | 0,9 % |
| 26.16 | 50,0 % | 0,4 % | 1,1 % |
| 26.17 | 51,0 % | 0,4 % | 0,7 % |
| 26.18 | 50,2 % | 0,4 % | 0,8 % |
| 26.19 | 50,5 % | 0,4 % | 0,8 % |
| 26.20 | 50,2 % | 0,4 % | 1,1 % |
| 26.21 | 50,6 % | 0,4 % | 0,8 % |
| 26.22 | 49,8 % | 0,4 % | 0,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Pantheon a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 58,5 | 66,1 | 3.357 | 8,6 |
| 15 | 95,8 | 108,3 | 5.425 | 11,0 |
| 20 | 135,2 | 152,7 | 7.807 | 12,8 |
| 30 | 214,2 | 242,1 | 13.387 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Pantheon aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli