#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Armadurillo · Tanc

SNúm. 4 de 42 a Jungla
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Dominación
Runes +
48,9 % WR · 56,8 % PR · 36,6 k
Protector
56,8 %48,9 %
Protector
21,1 %47,6 %
Garras del inmortal
11,4 %51,9 %
Mejora glacial
6,5 %49,0 %
Mejora glacial
3,0 %47,4 %
Tensión del saqueador de tormentas
1,0 %44,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Cachorro de Garra ígneamin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de mercuriomin 5,7 · p75 5,3
Medallón de los Solari de Hierromin 12,0 · p75 11,2
Jak'Sho el Proteicomin 19,4 · p75 18,3
Promesa de caballeromin 23,9 · p75 22,650,7 % WR · 65,3 % PR · 42,1 k
50,3 % WR · 20,7 % PR · 13,4 k
48,2 % WR · 11,2 % PR · 7,2 k
47,2 % WR · 59,9 % PR · 38,6 k
47,2 % WR · 32,1 % PR · 20,7 k
50,0 % WR · 66,4 % PR · 42,8 k
47,8 % WR · 26,9 % PR · 17,3 k
Botas de mercurio59,8 %53,1 %
Trituradoras encadenadas23,4 %47,3 %
Avance blindado13,5 %48,3 %03
50,6 % WR · 52,8 % PR · 34 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Rammus pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,5 % | 9,9 % | 3,6 % |
| 26.16 | 51,9 % | 10,1 % | 21,1 % |
| 26.17 | 51,1 % | 9,0 % | 15,7 % |
| 26.18 | 51,4 % | 8,6 % | 5,2 % |
| 26.19 | 51,5 % | 7,4 % | 9,8 % |
| 26.20 | 52,3 % | 7,5 % | 7,0 % |
| 26.21 | 51,0 % | 8,7 % | 7,0 % |
| 26.22 | 51,1 % | 9,9 % | 6,0 % |
06
CS mitjà de qui juga Rammus a Jungla i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 51,2 | 57,8 | 3.203 | 8,6 |
| 15 | 83,7 | 94,6 | 5.172 | 11,0 |
| 20 | 118,2 | 133,5 | 7.450 | 12,8 |
| 30 | 187,3 | 211,6 | 12.821 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Jungla amb prou partides de Rammus aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli