#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Armadurillo · Tanc

SNúm. 14 de 75 a Top
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Precisión
Runes +
46,4 % WR · 62,1 % PR · 12,8 k
Reverberacción
62,1 %46,4 %
Reverberacción
25,8 %48,4 %
Garras del inmortal
6,6 %51,5 %
Mejora glacial
2,5 %46,4 %
Mejora glacial
2,0 %47,5 %
Cosecha oscura
0,8 %47,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas de mercuriomin 5,6 · p75 5,2
Medallón de los Solari de Hierromin 11,9 · p75 11,1
Jak'Sho el Proteicomin 19,2 · p75 18,1
Promesa de caballeromin 23,8 · p75 22,447,4 % WR · 49,3 % PR · 10,1 k
48,2 % WR · 32,0 % PR · 6,6 k
47,3 % WR · 15,0 % PR · 3,1 k
51,3 % WR · 72,7 % PR · 15 k
47,4 % WR · 21,9 % PR · 4,5 k
50,2 % WR · 56,8 % PR · 11,7 k
50,4 % WR · 34,6 % PR · 7,1 k
Botas de mercurio64,7 %50,9 %
Trituradoras encadenadas22,6 %47,7 %
Avance blindado10,2 %50,8 %03
49,4 % WR · 63,5 % PR · 13,1 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Rammus pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 52,1 % | 3,2 % | 8,1 % |
| 26.16 | 51,4 % | 3,2 % | 2,4 % |
| 26.17 | 51,8 % | 2,9 % | 7,3 % |
| 26.18 | 51,9 % | 2,8 % | 4,6 % |
| 26.19 | 52,5 % | 2,4 % | 4,1 % |
| 26.20 | 51,0 % | 2,4 % | 6,3 % |
| 26.21 | 51,8 % | 2,8 % | 8,2 % |
| 26.22 | 51,1 % | 3,2 % | 6,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Rammus a Top i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 52,6 | 59,5 | 3.233 | 8,6 |
| 15 | 86,1 | 97,3 | 5.222 | 11,0 |
| 20 | 121,6 | 137,4 | 7.521 | 12,8 |
| 30 | 192,7 | 217,7 | 12.934 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Top amb prou partides de Rammus aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli