#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Exiliada · Lluitador / Assassí

DNúm. 90 de 90 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
50,3 % WR · 51,3 % PR · 4,1 k
Ataque intensificado
51,3 %50,3 %
Ataque intensificado
23,6 %49,6 %
Pies veloces
15,0 %48,4 %
Garras del inmortal
4,6 %49,1 %
Protector
2,9 %47,4 %
Electrocutar
2,1 %47,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas codiciosasmin 5,1 · p75 4,7
Mecanoespada punkimin 13,4 · p75 12,5
Fuerza de trinidadmin 20,6 · p75 19,4
Firmamento desgarradomin 26,4 · p75 24,950,5 % WR · 71,3 % PR · 5,7 k
49,1 % WR · 17,4 % PR · 1,4 k
50,3 % WR · 9,1 % PR · 718
52,4 % WR · 47,2 % PR · 3,7 k
49,4 % WR · 42,2 % PR · 3,3 k
49,2 % WR · 62,2 % PR · 4,9 k
51,3 % WR · 30,3 % PR · 2,4 k
Grebas codiciosas68,5 %49,0 %
Lucidez carmesí14,6 %49,1 %
Botas jonias de la lucidez13,5 %49,9 %03
50,9 % WR · 51,4 % PR · 4,1 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Riven pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,4 % | 1,1 % | 2,8 % |
| 26.16 | 49,8 % | 1,3 % | 1,5 % |
| 26.17 | 49,9 % | 1,0 % | 2,3 % |
| 26.18 | 48,6 % | 1,2 % | 1,3 % |
| 26.19 | 48,7 % | 1,0 % | 0,4 % |
| 26.20 | 49,9 % | 0,9 % | 1,2 % |
| 26.21 | 48,5 % | 1,2 % | 3,1 % |
| 26.22 | 48,5 % | 1,2 % | 0,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Riven a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 54,8 | 61,9 | 3.279 | 8,6 |
| 15 | 89,7 | 101,3 | 5.297 | 11,0 |
| 20 | 126,5 | 143,0 | 7.626 | 12,8 |
| 30 | 200,6 | 226,6 | 13.100 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Riven aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli