#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Químico Loco · Tanc / Mag

CNúm. 71 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
51,8 % WR · 47,0 % PR · 2,2 k
Garras del inmortal
47,0 %51,8 %
Garras del inmortal
37,1 %46,2 %
Protector
9,7 %48,0 %
Mejora glacial
4,3 %51,7 %
Primer golpe
1,3 %47,2 %
Cosecha oscura
0,5 %49,7 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Yelmo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas blindadasmin 5,2 · p75 4,8
Medallón de los Solari de Hierromin 11,2 · p75 10,5
Convergencia de Zekemin 16,3 · p75 15,3
Bandlemusamin 20,9 · p75 19,745,9 % WR · 57,7 % PR · 2,7 k
48,9 % WR · 23,8 % PR · 1,1 k
46,7 % WR · 14,8 % PR · 695
47,8 % WR · 49,4 % PR · 2,3 k
45,3 % WR · 40,5 % PR · 1,9 k
50,3 % WR · 51,3 % PR · 2,4 k
47,7 % WR · 39,0 % PR · 1,8 k
Botas blindadas56,8 %51,8 %
Botas de mercurio30,8 %51,9 %
Trituradoras encadenadas9,9 %51,1 %03
50,8 % WR · 57,0 % PR · 2,7 k
Prioritat: Q › W › E
04
Rivals de línia contra els quals Singed pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 48,5 % | 0,8 % | 1,6 % |
| 26.16 | 49,9 % | 0,7 % | 1,0 % |
| 26.17 | 49,6 % | 0,8 % | 1,8 % |
| 26.18 | 50,1 % | 0,8 % | 0,6 % |
| 26.19 | 48,9 % | 0,9 % | 1,1 % |
| 26.20 | 50,0 % | 0,9 % | 0,8 % |
| 26.21 | 49,2 % | 0,8 % | 1,4 % |
| 26.22 | 49,0 % | 0,7 % | 1,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Singed a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 60,8 | 68,7 | 3.405 | 8,6 |
| 15 | 99,5 | 112,5 | 5.503 | 11,0 |
| 20 | 140,4 | 158,7 | 7.918 | 12,8 |
| 30 | 222,6 | 251,5 | 13.563 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Singed aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli