#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Heredero de las Llamas · Tirador / Mag

DNúm. 90 de 90 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Brujería
Runes +
53,6 % WR · 58,1 % PR · 1,5 k
Conquistador
58,1 %53,6 %
Pies veloces
30,1 %47,6 %
Pies veloces
7,8 %48,8 %
Libro de hechizos
2,0 %49,5 %
Primer golpe
1,3 %46,9 %
Electrocutar
0,5 %47,2 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,8 · p75 4,4
Navaja de asaltomin 13,3 · p75 12,5
Segador de esenciamin 19,8 · p75 18,6
Flechas de los Yun Talmin 25,3 · p75 23,948,8 % WR · 69,0 % PR · 1,8 k
50,0 % WR · 21,8 % PR · 573
49,9 % WR · 7,4 % PR · 195
52,6 % WR · 55,3 % PR · 1,5 k
49,7 % WR · 35,8 % PR · 942
48,7 % WR · 67,1 % PR · 1,8 k
47,4 % WR · 26,4 % PR · 693
Grebas de berserker67,0 %51,8 %
Grebas codiciosas19,8 %54,3 %
Senda inmortal10,6 %48,5 %03
50,3 % WR · 50,7 % PR · 1,3 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Smolder pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,6 % | 0,5 % | 1,0 % |
| 26.16 | 51,5 % | 0,5 % | 0,8 % |
| 26.17 | 52,2 % | 0,4 % | 2,9 % |
| 26.18 | 52,3 % | 0,5 % | 3,3 % |
| 26.19 | 52,5 % | 0,5 % | 4,1 % |
| 26.20 | 52,4 % | 0,5 % | 3,5 % |
| 26.21 | 52,7 % | 0,4 % | 4,0 % |
| 26.22 | 52,7 % | 0,4 % | 4,6 % |
06
CS mitjà de qui juga Smolder a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 60,6 | 68,5 | 3.401 | 8,6 |
| 15 | 99,2 | 112,1 | 5.496 | 11,0 |
| 20 | 139,9 | 158,1 | 7.907 | 12,8 |
| 30 | 221,8 | 250,6 | 13.546 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Smolder aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli