#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Gran General de Noxus · Mag / Suport

SNúm. 12 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Brujería
Dominación
Runes +
44,3 % WR · 70,9 % PR · 33,8 k
Tensión del saqueador de tormentas
70,9 %44,3 %
Cometa arcano
21,1 %48,5 %
Cometa arcano
5,8 %49,5 %
Cosecha oscura
1,6 %47,9 %
Lluvia de cuchillas
0,3 %47,9 %
Pies veloces
0,3 %46,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Anillo de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas del lanzahechizosmin 4,8 · p75 4,4
Maldición sanguinolentamin 12,6 · p75 11,8
Eco de Ludenmin 18,6 · p75 17,5
Bastón de aguas fluidasmin 22,8 · p75 21,650,2 % WR · 70,8 % PR · 33,7 k
51,0 % WR · 16,4 % PR · 7,8 k
47,8 % WR · 10,2 % PR · 4,9 k
47,7 % WR · 64,3 % PR · 30,6 k
47,2 % WR · 28,6 % PR · 13,6 k
52,5 % WR · 49,5 % PR · 23,6 k
52,2 % WR · 40,4 % PR · 19,2 k
Botas del lanzahechizos62,2 %48,5 %
Botas de hechicero27,7 %50,4 %
Botas jonias de la lucidez8,1 %49,1 %03
51,7 % WR · 46,8 % PR · 22,3 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Swain pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 50,6 % | 8,4 % | 8,8 % |
| 26.16 | 50,5 % | 6,6 % | 7,1 % |
| 26.17 | 50,8 % | 7,6 % | 3,5 % |
| 26.18 | 50,3 % | 6,3 % | 13,9 % |
| 26.19 | 50,1 % | 7,3 % | 12,4 % |
| 26.20 | 50,9 % | 8,1 % | 18,2 % |
| 26.21 | 50,2 % | 7,2 % | 7,5 % |
| 26.22 | 50,7 % | 7,3 % | 18,2 % |
06
CS mitjà de qui juga Swain a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 61,1 | 69,0 | 3.411 | 8,6 |
| 15 | 100,0 | 112,9 | 5.512 | 11,0 |
| 20 | 141,0 | 159,4 | 7.930 | 12,8 |
| 30 | 223,5 | 252,6 | 13.582 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Swain aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli