#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
el Gran General de Noxus · Mag / Suport

S+Núm. 3 de 37 a Support
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Valor
Brujería
Runes +
47,6 % WR · 64,1 % PR · 9,8 k
Reverberacción
64,1 %47,6 %
Garras del inmortal
20,0 %48,4 %
Garras del inmortal
10,4 %47,6 %
Tensión del saqueador de tormentas
3,0 %46,1 %
Toque de muerte ígnea
1,6 %47,1 %
Cometa arcano
0,8 %48,3 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Atlas mundialmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 3,8 · p75 3,5
Renovación de piedra lunarmin 10,6 · p75 9,9
Bastón de aguas fluidasmin 16,4 · p75 15,4
Ecos de Heliamin 21,3 · p75 20,048,0 % WR · 72,4 % PR · 11 k
51,1 % WR · 18,1 % PR · 2,8 k
49,0 % WR · 7,6 % PR · 1,2 k
49,2 % WR · 68,5 % PR · 10,4 k
48,7 % WR · 25,2 % PR · 3,8 k
47,8 % WR · 80,0 % PR · 12,2 k
Botas jonias de la lucidez48,7 %51,8 %
Lucidez carmesí41,1 %49,6 %03
47,7 % WR · 69,1 % PR · 10,5 k
Prioritat: W › Q › E
04
Rivals de línia contra els quals Swain pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 53,2 % | 2,7 % | 9,8 % |
| 26.16 | 51,7 % | 2,1 % | 2,8 % |
| 26.17 | 52,3 % | 2,4 % | 7,9 % |
| 26.18 | 51,1 % | 2,0 % | 3,1 % |
| 26.19 | 52,4 % | 2,3 % | 6,7 % |
| 26.20 | 52,3 % | 2,6 % | 3,5 % |
| 26.21 | 51,3 % | 2,3 % | 2,5 % |
| 26.22 | 52,3 % | 2,4 % | 5,1 % |
06
CS mitjà de qui juga Swain a Support i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 11,4 | 12,8 | 3.317 | 8,1 |
| 15 | 18,1 | 20,4 | 5.217 | 10,3 |
| 20 | 24,7 | 28,0 | 7.388 | 11,9 |
| 30 | 38,1 | 43,1 | 12.539 | 14,2 |
05
Els jugadors amb més LP a Support amb prou partides de Swain aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli