#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
El Rey Bárbaro · Lluitador / Assassí

ANúm. 37 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
48,4 % WR · 72,9 % PR · 10,4 k
Ataque intensificado
72,9 %48,4 %
Pies veloces
13,9 %52,6 %
Ataque intensificado
6,4 %51,8 %
Protector
3,9 %46,6 %
Reverberacción
2,0 %46,2 %
Lluvia de cuchillas
0,7 %44,9 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Espada de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Botas jonias de la lucidezmin 4,3 · p75 4,0
Mecanoespada punkimin 12,6 · p75 11,8
Cuchilla negramin 19,1 · p75 18,0
Fuerza de trinidadmin 25,3 · p75 23,948,5 % WR · 68,4 % PR · 9,7 k
52,0 % WR · 16,5 % PR · 2,4 k
51,8 % WR · 12,1 % PR · 1,7 k
53,8 % WR · 47,4 % PR · 6,8 k
51,4 % WR · 42,1 % PR · 6 k
51,6 % WR · 54,7 % PR · 7,8 k
49,4 % WR · 36,2 % PR · 5,2 k
Botas jonias de la lucidez56,5 %49,2 %
Lucidez carmesí20,5 %49,9 %
Grebas codiciosas18,4 %45,1 %03
48,1 % WR · 53,1 % PR · 7,6 k
Prioritat: E › Q › W
04
Rivals de línia contra els quals Tryndamere pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 49,8 % | 1,8 % | 2,7 % |
| 26.16 | 49,7 % | 2,4 % | 5,2 % |
| 26.17 | 49,7 % | 2,1 % | 0,8 % |
| 26.18 | 50,5 % | 2,3 % | 3,0 % |
| 26.19 | 50,7 % | 2,0 % | 2,9 % |
| 26.20 | 49,6 % | 2,0 % | 1,9 % |
| 26.21 | 50,3 % | 2,3 % | 3,1 % |
| 26.22 | 50,2 % | 2,2 % | 1,7 % |
06
CS mitjà de qui juga Tryndamere a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,3 | 67,0 | 3.373 | 8,6 |
| 15 | 97,0 | 109,6 | 5.451 | 11,0 |
| 20 | 136,9 | 154,7 | 7.843 | 12,8 |
| 30 | 217,0 | 245,2 | 13.445 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Tryndamere aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli