#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
- Partides
- 90
- WR
- 58,0 %
- KDA
- 3,40
Nucli
La Rata Apestada · Tirador / Assassí

ANúm. 26 de 89 a Mid
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
01
Precisión
Dominación
Runes +
48,4 % WR · 54,3 % PR · 3,8 k
Conquistador
54,3 %48,4 %
Ataque intensificado
26,2 %49,6 %
Compás letal
12,2 %47,7 %
Libro de hechizos
3,3 %46,7 %
Libro de hechizos
2,9 %48,2 %
Tensión del saqueador de tormentas
0,9 %47,6 %02
Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.
Arco de Doranmin 1,0 · p75 1,0
Poción de vidamin 1,0 · p75 1,0
Grebas de berserkermin 4,8 · p75 4,4
Flechas de los Yun Talmin 12,9 · p75 12,1
Navaja de asaltomin 19,8 · p75 18,6
Huracán de Runaanmin 24,7 · p75 23,353,5 % WR · 64,8 % PR · 4,5 k
49,5 % WR · 21,3 % PR · 1,5 k
50,2 % WR · 11,1 % PR · 772
53,3 % WR · 54,6 % PR · 3,8 k
50,2 % WR · 36,4 % PR · 2,5 k
48,0 % WR · 65,6 % PR · 4,5 k
49,9 % WR · 27,5 % PR · 1,9 k
Grebas de berserker49,0 %51,4 %
Grebas codiciosas37,4 %50,8 %
Senda inmortal10,9 %49,5 %03
49,3 % WR · 54,8 % PR · 3,8 k
Prioritat: Q › E › W
04
Rivals de línia contra els quals Twitch pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.
Millors jugadors
Farmeig per minut
07
| Pedaç | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,8 % | 1,2 % | 1,6 % |
| 26.16 | 52,7 % | 1,2 % | 6,3 % |
| 26.17 | 52,5 % | 1,1 % | 5,8 % |
| 26.18 | 51,7 % | 1,1 % | 3,0 % |
| 26.19 | 51,2 % | 0,9 % | 1,5 % |
| 26.20 | 50,7 % | 1,2 % | 3,1 % |
| 26.21 | 51,2 % | 0,9 % | 1,6 % |
| 26.22 | 51,7 % | 1,1 % | 1,8 % |
06
CS mitjà de qui juga Twitch a Mid i el que fa el 25 % millor, minut a minut.
Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.
| Min | CS | p75 | Or | Nivell |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 59,7 | 67,4 | 3.382 | 8,6 |
| 15 | 97,7 | 110,4 | 5.465 | 11,0 |
| 20 | 137,9 | 155,8 | 7.863 | 12,8 |
| 30 | 218,5 | 246,9 | 13.476 | 15,1 |
05
Els jugadors amb més LP a Mid amb prou partides de Twitch aquest pedaç, i el que construeixen.
Premium
El rànquing de millors jugadors i les seves builds de one-trick formen part d’ULTY Premium.
#1 · EUW
Aspirant · 1.600 LP
Nucli
#2 · NA
Aspirant · 1.463 LP
Nucli
#3 · EUW
Aspirant · 1.326 LP
Nucli
#4 · NA
Aspirant · 1.189 LP
Nucli