Salta al contingut

El Ojo del Vacío · Mag / Suport

Vel'Koz

S+Núm. 1 de 37 a Support

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rang

Dades d’exempleEl pipeline d’estadístiques encara no està actiu: aquestes xifres són de prova i no reflecteixen partides reals.

01

Runes

Valor

Brujería

Runes +

49,8 % WR · 57,1 % PR · 8,1 k

Repartiment de pàgines de runes

Repartiment de pàgines de runes
  • ProtectorBrujería57,1 %49,8 %
  • ProtectorBrujería20,2 %51,0 %
  • Garras del inmortalPrecisión11,2 %48,1 %
  • Tensión del saqueador de tormentasInspiración6,7 %49,2 %
  • Tensión del saqueador de tormentasDominación2,4 %47,9 %
  • Mejora glacialBrujería1,9 %50,0 %

02

Build

Ruta de compra en el temps: cada objecte apareix al minut en què el jugador mitjà d’aquest rang el completa, segons l’or acumulat.

Ruta de compra amb el minut en què es completa cada objecte
  1. 1Atlas mundialmin 1,0
  2. 2Poción de vidamin 1,0
  3. 3Lucidez carmesímin 3,9
  4. 4Renovación de piedra lunarmin 10,7
  5. 5Canción de batalla de Shurelyamin 16,3
  6. 6Mandato imperialmin 21,6

Nucli

    50,1 % WR · 49,5 % PR · 7 k

    47,0 % WR · 33,3 % PR · 4,7 k

    51,3 % WR · 13,7 % PR · 1,9 k

Encanteris

    46,7 % WR · 68,8 % PR · 9,8 k

    49,2 % WR · 25,0 % PR · 3,5 k

Objectes inicials

    50,4 % WR · 80,0 % PR · 11,4 k

Botes

Botes
  • Lucidez carmesí70,9 %49,7 %
  • Botas jonias de la lucidez23,3 %49,6 %

Situacionals

  • Ecos de Helia48,9 %9,2 k
  • Bendición de Mikael48,6 %2,4 k
  • Promesa de caballero50,3 %1,2 k
  • Bastón de aguas fluidas48,2 %724
  • Redención48,0 %400
  • Cintomisil hextech47,1 %164

03

Ordre d’habilitats

45,6 % WR · 49,9 % PR · 7,1 k

Prioritat: E › Q › W

  • Perturbación tectónica
  • Fisión de plasma
  • Grieta del Vacío
Ordre d’habilitats
HabilitatsNivell 1Nivell 2Nivell 3Nivell 4Nivell 5Nivell 6Nivell 7Nivell 8Nivell 9Nivell 10Nivell 11Nivell 12Nivell 13Nivell 14Nivell 15Nivell 16Nivell 17Nivell 18
Q—Q—————Q—Q—QQ—————
W——W——————————WW—WW
EE——EE—E—E—————————
R—————R————R————R——

Repartiment d’ordres d’habilitats

Repartiment d’ordres d’habilitats
  • E › Q › W49,9 %45,6 %
  • W › Q › E40,1 %51,2 %

04

Enfrontaments

Rivals de línia contra els quals Vel'Koz pateix (riba vermella) i als quals guanya (riba blava). Obre’n qualsevol per veure l’enfrontament.

Millors jugadors

Farmeig per minut

07

Evolució per pedaç

Taula de l’evolució per pedaç
PedaçWin ratePick rateBan rate
26.1552,4 %1,8 %5,5 %
26.1653,6 %2,2 %10,1 %
26.1752,5 %2,0 %3,6 %
26.1852,9 %1,8 %9,1 %
26.1953,7 %1,6 %9,7 %
26.2053,1 %2,0 %5,7 %
26.2153,2 %1,5 %6,1 %
26.2253,4 %2,2 %6,6 %